Problema soluţionată

Apa curgatoare

13:56 Jun 19 2014 Chisinau, bd Dacia 46 Sectorul : Botanica

Descriere
Pe bd. Dacia, curge apa din pamint sau din subsolul casei!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gontea Pentru

Funcţie: Director "Directia generala locativ-comunala si amenajare"
Credibilitate problemă: UP DOWN 3
Comentarii
dglca (Jun 26 2014)
In urma iesirii la fata locului nu s-a depistat scurgerea de apa, fapt confirmat de catre inginerul-sef al IMGFL 5 prin nota informativa.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

lipsa iluminare

20:26 Feb 07, 2011

Chisinau, Bd. Dacia 50, scara 1, 0.01 Kms

Drum plin cu gropi

13:44 Apr 02, 2015

Chișinău, bd. Dacia 50, 0.01 Kms

Încălcarea drepturilor

17:17 Sep 26, 2011

Chişinău, str.Dacia intersecţie str. Valea crucii,, 0.02 Kms

Bloc problema

13:56 Jun 19, 2014

Chiisnau, bd. Dacia 50, 0.02 Kms

Semafor Defectat

22:48 Jan 28, 2013

Chisinau, Bd. Dacia, Statia Valea Crucii, 0.02 Kms