Problema soluţionată

Lipsa iluminarii

10:49 Jul 11 2014 Chișinău, str. Plaiului Sectorul : Botanica

Descriere
Pe str. Plaiului felinarele sunt arse.
Va rog restabiliti iluminarea pe aceasta strada.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 2
Comentarii
ÎMREI ,,LUMTEH" (Aug 4 2014)
Buna ziua!Va rugam sa concretizati adresa !
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Drum distrus.

01:44 Nov 19, 2018

str. Plaiului, 0.01 Kms

Necontenitul pîrău

01:55 Aug 12, 2014

Chisinau, str. Pandurilor, 0.04 Kms

Comportament neprofesional

13:47 Sep 27, 2014

Chisinau, str. Pandurilor, 0.05 Kms

Угроза обвала веток дерева

01:55 Nov 01, 2017

Moldova,Chisinau,str.Hanul-Morii,130,132, 0.06 Kms

Lipsa iluminarii

23:59 Jan 31, 2015

Chisinau, str. Pandurilor, 0.06 Kms