Problema soluţionată

Taracani sunt peste tot

23:39 Jul 27 2014 Chisinau, Str. Al. Puskin 39, caminul nr 4 Sectorul : Rîşcani

Descriere
În căminele Universităţii Agrare din campusul de pe strada Gr. Vieru şi Al. Puşkin taracanii mişună peste tot, de ani de zile nam mai văzut să se facă vreo dezinfecţie, e groznic.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: no info

Funcţie: no info
Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Comentarii
спч (Jul 30 2014)
la univ. ped. creanga nui mai bine
Comment Rating: UP DOWN
1
Pretura sectorului Rîşcani (Aug 5 2014)
Pretura sectorului Rîşcani a înaintat un demers în adresa Direcţiei locativ comunală şi amenajare.
Comment Rating: UP DOWN
1
Pretura sectorului Rîşcani (Oct 8 2014)
Conform scrisorii DGLCA nr.1275/14 din 28.08.14, căminul din str. Al. Puşkin, 39 nu beneficiază gratuit de serviciu de dezinfecţie şi deratizare. Serviciul solicitat poate fi prestat în baza unui contract. Pentru informaţii suplimentare, puteţi contacta DGLCA, tel. (022)223264
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Stația de autobuse in stare rea

01:30 Feb 06, 2014

Chișinău, str. Puskin 50, 0.03 Kms

Semafor defect

13:14 Jul 11, 2013

Chișinău, intersectia str. Pușkin cu str.Cosmonauților, 0.03 Kms

Освещение

22:37 Oct 03, 2016

Кишинев, улица Пушкина пересечение ул Космонавтов, 0.04 Kms

дорожный знак

13:18 Feb 24, 2014

Министерсво Финансов. поворот на Григоре Виеру, 0.05 Kms

Разбитый тротуар в центре города

13:57 Dec 26, 2016

Chisinau, intersectie str.Constantin Tanase-Grigore Vieru, 0.05 Kms