Problema soluţionată

Necontenitul pîrău

01:55 Aug 12 2014 Chisinau, str. Pandurilor Sectorul : Botanica

Descriere
Nu există săptămână, să nu cedeze apeductul sau canalizarea subterană de pe această stradă. Ieri dimineaţă, la data de 11.08.14 iarăşi a cedat o ţeavă cu apă, din care continuă să curgă apă şi până azi, fără a fi luate careva măsuri de autorităţile municipale. Intervin, cu rugămintea de a soluţiona problema apărută şi a include str.Pandurilor în planul Primăriei de schimbare a ţevelor.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Becciev Constantin

Funcţie: Director S.A. "Apa-Canal Chisinau"
Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Comentarii
S.A. "Apa-Canal Chisinau" (Aug 14 2014)
Scurgerea de apa a fost inlaturata - 12/08/2014
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Comportament neprofesional

13:47 Sep 27, 2014

Chisinau, str. Pandurilor, 0.01 Kms

Constructie neautorizata

00:38 May 20, 2013

Chisinau, Str. Pandurilor 50, 0.04 Kms

Lipsa iluminarii

10:49 Jul 11, 2014

Chișinău, str. Plaiului, 0.04 Kms

Construcţie dubioasă

13:45 Dec 10, 2014

Chisinau, str. Pandurilor 50, 0.04 Kms

Lipseste iluminatul public

11:31 Jul 14, 2015

Chisinau, str. Pandurilor 22, 0.04 Kms