Sugestie

Pretura sectorului Buiucani

13:16 Aug 13 2014 Chisinau, str.Drumul Crucii 96 Sectorul : Buiucani

Descriere
Pe str.Drumul Crucii 96 si in adiacentul de catre locatarii blocurilor au fost instalate ilegal in ograda blocurilor locative nominalizate de peste 30 de dispozitive de interzicere a parcarii automobilelor atit de uz personal atit si a automobilelol specializate(ambulanta, pompierii, politia,depanare gaz si altele, precum si au fost ilegal betonate gazoane cu scop de creare a locului de parcare a automobilelor, fapt care lezeaza drepturile altor locatari si privarea copiilor de teren pentru joaca.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: no info

Funcţie: no info
Credibilitate problemă: UP DOWN 2
Comentarii
orasean (Aug 22 2014)
iaca asta DA ! atitea bariere....
Comment Rating: UP DOWN
2
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Pavaj distrus

01:40 Sep 16, 2014

Chisinau, Str. Calea Iesilor 47/2, 0.02 Kms

Canalizare, apa menagera

10:44 Dec 01, 2012

Chisinau, str. Drumul Crucii 101, 0.03 Kms

Copaci uscati

13:32 Sep 26, 2011

Chisinau, str. Drumul Crucii 95, 0.03 Kms

Бытовой мусор

22:02 Jan 12, 2012

Chisinau, str. Drumul Crucii, 0.03 Kms

Iluminare

22:52 Mar 18, 2015

Chisinau, str. Drumul Crucii 95/2, 0.05 Kms