Problemă actuală

Drum cu cratere in Cimitirul Sfântul Lazăr

14:23 Aug 18 2014 Chisinau, str. Doina 201 Sectorul : Rîşcani

Descriere
Buna ziua,
Sunt portiuni de drum deteriorate, pline cu cratare, in Cimitirul Sfântul Lazăr din Chișinău, care sunt chiar la intrarea in cimitir, la poarta a 2-a, pe linga Biserica "Învierea Domnului" ajungind pina la capatul blocului 188. Aceste gropi predomina de ani de zile acolo si administratia cimitirului parca nici nu le observa. Pentru ce se mai achita taxele de intretinere a cimitirului, daca nici macar nu se are grija de drumurile din cimitir?
Rog de solutionati intrebarea cu drumurile impracticabile din Cimitirul Sfântul Lazăr.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Botan Ludmila

Funcţie: Director Î.M. Combinatul Servicii Funerare
Credibilitate problemă: UP DOWN 5
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminarii stradale pe strada DOINA !!!

13:17 Apr 10, 2019

str. Doina pe segmentul intre str.Solidaritatii si str.Gradinarilor, 0.32 Kms

Сильно разбитая дорога

13:12 Apr 16, 2013

Chisinau, str. Doina- str. Socoleni, 0.43 Kms

Deseuri Posta Veche, str,. Iazului

21:47 Sep 26, 2011

Chisinau, Iazul de la Posta Veche, 0.49 Kms

Teritoriu insalubru si aer poluat.

12:25 May 06, 2014

fostul iaz, 0.53 Kms

Оползни и мусор

13:10 Dec 30, 2013

Chisinau, str. Сucorilor 49a, 0.53 Kms