Problema soluţionată

Bec

21:22 Aug 23 2014 Chisinau, str.Traian 14 Sectorul : Botanica

Descriere
Inca din Iarna rugam sa se puie corp de iluminare pe stilpul din ograda noastra ! Stilpul are nu mai putin de 10 cabluri unite pe el! De ce ni se spune ca nu poate fi restabilit?
http://www.alerte.md/reports/view/5841/
http://www.alerte.md/reports/view/5470/
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 7
Comentarii
csb (Sep 9 2014)
Incredibil dupa ani de zile sa facut !
Comment Rating: UP DOWN
1
ÎMREI „LUMTEH” (Sep 11 2014)
ÎMREI „LUMTEH” vă relatează că iluminarea publică de pe adresa respectivă a fost restabilită la data de 09.09.14.
Comment Rating: UP DOWN
1
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

lipsa de iluminare

13:56 Sep 29, 2018

Independentei 14/1, 0 Kms

Iluminare

22:11 Nov 08, 2016

Independentei 14/1, 0 Kms

lipsa de iluminare

13:44 Jan 21, 2018

Independentei 14/1,12, 0 Kms

Plop uscat

13:13 Jul 09, 2014

Chisinau, str. Independentei 14/1, 0 Kms

nu este ilumitat drumul spre curte

13:20 Feb 05, 2019

Str. Independenței 14/1, 0 Kms