Problema soluţionată

Pericol de prabusire

13:12 Oct 31 2014 Chisinau, str. Schinoasei 1/1 Sectorul : Centru

Descriere
Locatia: str. Drumul Schinoasei 1/1.
Motivul: la vinturi puternice plopul face zgomot puternic si in orice moment poate sa cada peste o casa.
Daunele: poate sa dispara energia electrica in cel mai bun caz, sau in cel mai rau caz peste apartamente si locatari.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Haruta Eleferii

Funcţie: Director Asociatia "Spatii Verzi"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Spaţii Verzi

Buget: 48454 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
Spații verzi (Dec 9 2014)
De către Serviciul de defrișare al sectorului Centru a fost defrișată o salcie avariată.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

ILUMINARE SCARI

11:17 Jan 19, 2015

Chisinau. str. Drumul Schinoasei 1/1, 0.01 Kms

PLOPI USCATI

13:45 Dec 17, 2014

Chisinau, str. Drumul Schinoasei 1/1 scara 3, 0.01 Kms

Plopi uscati

13:28 Jan 09, 2015

Chisinau, str. Drumul Schinoasei 1/1, scara 3, 0.01 Kms

Aruncare ilegala de deseuri

14:20 Sep 27, 2011

Chisinau, str. Drumul Schinoasei x Grenoble, 0.02 Kms

Copac cazut carosabil

01:53 Apr 22, 2017

Drumul Schinoasei 1/1, 0.03 Kms