Problema soluţionată

Mizerie

13:58 Dec 3 2014 Chisinau, str. Titulescu 39 Sectorul : Botanica

Descriere
In curtea blocului, de pe strada Titulescu 39, este foarte mult gunoi. In fiecare luna platim facturi pentru deservirea blocului, dar nimeni nu face nimic. Va rog faceti curatenia in ograda blocului.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gontea Pentru

Funcţie: Director "Directia generala locativ-comunala si amenajare"
Credibilitate problemă: UP DOWN 2
Comentarii
Pretura sectorului Botanica (Dec 9 2014)
A fost expediat demers în adresa ÎMGFL nr. 1 pentru soluționarea problemei abordate (Secția locativ-comunală).
Comment Rating: UP DOWN
0
Pretura sectorului Botanica (Dec 16 2014)
Potrivit informației prezentate de către ÎMGFL nr. 1, la data de 12.12.2014 a fost salubrizat teritoriu din str. N. Titulescu, 39 și frunzișul evacuat.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Salubrizare

13:21 Mar 05, 2017

str. Titulescu 39, 0 Kms

Scurgeri de aburi din subsol

13:11 Feb 11, 2013

Chisinau, str.N.Titulescu 39, 0.01 Kms

Nu arde felinarul

13:05 Dec 04, 2013

Chisinau, Str. N. Titulescu 39, 0.01 Kms

Lipsa iluminarii

01:34 Mar 23, 2014

Chisinau, str. N. Titulescu 39, 0.01 Kms

Curg deseuri din canalizare

13:35 Sep 08, 2014

Chisinau, str. Titulescu 39, 0.01 Kms