Problema soluţionată

Aeroport

12:00 Jan 23 2015 Chisinau, bd.Dacia Sectorul : Botanica

Descriere
Se mai prevede lasarea iluminatului spre aeroport ?!
Sau va fi ca si cu strada pietonala !
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 2
Comentarii
ÎMREI „LUMTEH” (Feb 2 2015)
ÎMREI „LUMTEH” vă relatează că iluminarea publică de pe adresa respectivă a fost restabilită la data de 30.01.15.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Modernizare

13:27 May 29, 2014

Chisinau, bd. Dacia 50-70, 0.04 Kms

Iluminatul spre Aeroport

13:44 Jun 05, 2014

Chisinau, bd. Dacia, 0.05 Kms

Iluminare defecta

13:00 Feb 24, 2016

Chisinau, bd. Dacia, 0.09 Kms

BILBOARD spre Aeroport

10:11 Aug 12, 2014

Chisinau, Bd. Dacia, 0.21 Kms

Transport public la Aeroport

01:53 Aug 13, 2014

Chisinau, Aeroport, 0.25 Kms