Problemă actuală

Curaţarea drumurilor

22:54 Feb 9 2015 Chişinău, str.Doina Sectorul : Rîşcani

Descriere
Pe str.Doina, dupa topirea zăpezii, s-a format un strat gros de glod şi mizerie, care ar trebui curăţat, pentru a nu se scurge în canalizări, această problema ţine de toate drumurile din oras.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gontea Pentru

Funcţie: Director "Directia generala locativ-comunala si amenajare"
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Nu exista trecere de pietoni pe strada Doina cu access direct la parcul din zona

10:49 Apr 20, 2017

Chișinău, str. Doina, 59, 0.02 Kms

Lipsa iluminarii stradale pe strada DOINA !!!

13:16 Apr 10, 2019

str.Doina pe segmentul intre strazile Solidaritatii si Gradinarilor, 0.05 Kms

Poluarea aerului

13:31 May 30, 2013

Chisinau, str.Podgorenilor 38, 0.1 Kms

Drum devastat

13:05 Nov 25, 2013

Chisinau, str. Bariera Orhei 7, 0.12 Kms

Отсуствует уличное освяшение

13:35 Feb 08, 2016

Chisinau, str. L. Damian 12, 0.14 Kms