Problema soluţionată

Poluare

13:37 Feb 23 2015 Chișinău, str. G. Asachi 63 Sectorul : Centru

Descriere
Din gura de canalizare se revarsă o substanță toxică și albă ce poluează natura (în zona parcului de după Institutul de geogr).
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Ilascu Lidia

Funcţie: Sef al Directiei Socio-Ecologice
Credibilitate problemă: UP DOWN 2
Comentarii
S.A. "Apa-Canal Chisinau" (Mar 2 2015)
Problemă este luată la control
Comment Rating: UP DOWN
2
Directia socio-ecologica (Mar 6 2015)
Direcţia implicînd serviciile respective a organizat lichidarea scurgerii din reţeaua de canalizarte
Comment Rating: UP DOWN
1
S.A."Apă-Canal Chişinău" (Apr 8 2015)
e adresa indicata au avut loc lucrari de desfundare a retelei de canalizare -26/01/15
Comment Rating: UP DOWN
0
S.A."Apă-Canal Chişinău" (Apr 8 2015)
e adresa indicata au avut loc lucrari de desfundare a retelei de canalizare 02/013/15
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Faceti regula !!!

13:58 Sep 07, 2016

Asachi 60/3, 0.07 Kms

Felinar defect

23:23 Nov 20, 2015

str.Academiei (in fata instit. de geografie), 0.08 Kms

Haita de caini

13:10 Jul 12, 2016

Chişinău, str. Gheorghe Asachi 60/3, 0.08 Kms

Inactiune

10:01 Jul 25, 2016

Asachi 60/3, 0.08 Kms

Iluminare

23:34 Oct 18, 2016

Strada Academiei 3, 0.09 Kms