În aşteptare

Drum plin cu gropi

13:44 Apr 2 2015 Chișinău, bd. Dacia 50 Sectorul : Botanica

Descriere
Rog instituțiile responsabile sa intervină in repararea drumului din curte la intrarea din bd. Dacia 50. Rog sa fie plombate CIT mai rapid.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 3
Comentarii
DGTP şi CC (May 7 2015)
Lucrări de întreţinere a infrastructurii rutiere incusiv şi a căilor de acces intercartiere se execută conform programului municipal, în funcţie de sursele financiare preconizate la acest capitol. La formarea programului municipal pentru anul 2015, Direcţia va propune includerea lucrărilor solicitate.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Semafor Defectat

22:48 Jan 28, 2013

Chisinau, Bd. Dacia, Statia Valea Crucii, 0.01 Kms

lipsa iluminare

20:26 Feb 07, 2011

Chisinau, Bd. Dacia 50, scara 1, 0.01 Kms

Bloc problema

13:56 Jun 19, 2014

Chiisnau, bd. Dacia 50, 0.01 Kms

Apa curgatoare

13:56 Jun 19, 2014

Chisinau, bd Dacia 46, 0.01 Kms

Încălcarea drepturilor

17:17 Sep 26, 2011

Chişinău, str.Dacia intersecţie str. Valea crucii,, 0.02 Kms