Problemă actuală

Parcare

01:17 May 15 2015 Chișinău, str. Ismail 84 Sectorul : Centru

Descriere
Bună ziua,

Este ceva inadmisibil! La noi în ograda blocului (Ismail 84), unde este teren pentru copii niște locatari au adus prundiș și blocuri de beton și și-au făcut loc de parcare. Unul din ei parchează o mașină mare (Mercedes Sprinter nr. C LU 545). Cum este posibil așa ceva? Vă rog frumos să luați atitudine. Mulțumesc.

Maria Gogu, str. Ismail 84, ap.44
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: no info

Funcţie: no info
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Вода течет

12:36 Nov 24, 2014

Chisinau. str Ismail 84, scara 2, 0.01 Kms

Curte aglomerata

10:32 Feb 19, 2015

Chisinau, str. Imail 84, 0.02 Kms

Parcare abuz

11:28 Jul 05, 2017

Ismail 84,Chișinau, 0.02 Kms

Troleibuzele nu merg conform graficului (trolebuzul 13)

11:51 Nov 28, 2013

str. Izmail, intersectie cu Stefan cel Mare, 0.03 Kms

Problema

13:44 Sep 27, 2015

Chisinau, Stefan cel Mare 6 scara 7, 0.04 Kms