Problemă actuală

Строительный мусор

13:44 May 29 2015 Chisinau, bd. Moscova 15/1 Sectorul : Rîşcani

Descriere
Строительный мусор больше года. Во дворе bd. Moscova 15/1.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gontea Pentru

Funcţie: Director "Directia generala locativ-comunala si amenajare"
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Вандализм

00:49 Feb 10, 2015

Chisinau, bd. Moscova 15/1, 0.01 Kms

Детская площадка

13:54 Jan 21, 2015

Chisinau, bd. Moscova 15/1, 0.01 Kms

Мусор

00:47 Feb 10, 2015

Chisinau, bd. Moscova 15/1, 0.02 Kms

Захват общественной парковки во дворе

13:41 May 29, 2015

Chisinau, bd. Moscova 13, 0.02 Kms

Curatarea drumului

10:28 Feb 05, 2014

Chisinau, bd. Moscova 13, ap105, 0.02 Kms