Problema soluţionată

Опасное дерево

00:29 Jun 6 2015 Кишинев, ул. Константин Стамати 5 Sectorul : Rîşcani

Descriere
На протяжении трех лет делаем заявку на сруб дерева.
Приходят, смотрят и уходят. Под деревом проходит газовая труба, а дерево находится под уклоном на эту трубу. Ствол дерева внутри пустой (сгнил), при ветре раскачивается. ЖДЕМ КОГДА УПАДЕТ.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Haruta Eleferii

Funcţie: Director Asociatia "Spatii Verzi"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Spaţii Verzi

Buget: 48454 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
Pretura sectorului Rîșcani (Jun 17 2015)
Pretura sectorului Rîșcani a înaintat un demers în adresa Asociației de gospodărire a spațiilor verzi.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Спилите дерево

00:21 Jun 07, 2015

Кишинев, ул. К. Стамати 5, 0.05 Kms

Плохие дороги

13:02 May 27, 2013

Chisinau, str. C. Stamati 8, 0.06 Kms

Аварийное дерево

10:42 Jul 08, 2015

Кишинев, ул. Константин Стамати 5, 0.07 Kms

Lipsă iluminare

23:46 Dec 17, 2013

Chişinău, str. Albişoara 86/1, 0.1 Kms