Problema soluţionată

Мусор

12:25 Dec 20 2015 Chișinău, str. Zelinschi 6/1 Sectorul : Botanica

Descriere
Во дворе жилых домов, по адресу: Зелинского 6/2 и 6/1 на протяжении месяца ЖЭКХ не могут произвести уборку и вывоз мусора со двора. А так же, определенная группа лиц - постоянно распивает спиртные напитки во дворе этих домов на территории детской площадки. Убедительная просьба принять меры по устранению данных проблем!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Maniv Tudor

Funcţie: Director Regia "Autosalubritate"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Autosalubritate

Buget: 1400 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
botanica (Jan 29 2016)
Pretura sectorului Botanica s-a adresat cu un demers ÎMGFL-1 pentru rezolvarea problemei.
Comment Rating: UP DOWN
0
botanica (Feb 1 2016)
Frunzișul din cartierul str. Zelinschi, 6/1,6/2 a fost evacuat.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Iluminare

23:22 Dec 10, 2015

Zelinschi 6/1, 0 Kms

iluminare

13:54 Oct 28, 2015

str. Zelinschi 6/1, 0.02 Kms

Lipsa iluminarii

13:51 Jan 05, 2015

Chisinau, str. Sarmizegetusa, 0.02 Kms

Ruta de troleibuz № 28

23:14 Dec 10, 2015

Chisinau, str. Sarmizegetusa, 0.02 Kms

Troleibuz №20

13:56 Oct 16, 2015

Chisinau, Str. Sarmizegetusa, 0.02 Kms