Problemă actuală

Trotuar

13:15 Feb 16 2016 Chisinau, Bd. Stefan cel Mare Sectorul : Buiucani

Descriere
Porțiunea de trotuar pe strada centrală este complet distrusă. Mă refer la segmentul dintre str. S.Lazo și str. Toma Ciorba. Nu este oare și responsabilitatea agenților economici din apropiere...
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 3
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Urna de gunoi vandalizata

22:21 Feb 02, 2011

Chisinau, bd. Stefan cel Mare x Petru Movila, 0.01 Kms

Comportament arogant al angajatilor RTEC

13:40 Aug 21, 2013

Chisinau, bd. Stefan cel Mare si Sfint 180, 0.02 Kms

Cos de gunoi inutil

01:18 Jun 10, 2013

Chisinau, bd. Stefan cel Mare si Sfint 182/1, 0.05 Kms

Iluminare stradala

01:32 Nov 19, 2018

str. P. Movila, 0.1 Kms

Iluminare

01:35 Nov 19, 2018

str. A. Corobceanu, 0.12 Kms