Problema soluţionată

Уличное освещение (str.Sarmizegetusa)

22:59 Apr 3 2016 Chisinau, str.Sarmizegetusa, 6 Sectorul : Botanica

Descriere
Пожалуйста, замените 2 лампы на двух соседних фонарях по str.Sarmizegetusa,6
Там ЗЕБРА и совсем темно.
Спасибо, Lumteh!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 2
Comentarii
ÎMREI „LUMTEH” (Apr 19 2016)
ÎMREI „LUMTEH” vă relatează că iluminarea publică de pe adresa respectivă a fost restabilită la data de 18.04.16.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Не горит фонарь

13:38 Dec 24, 2018

Пандурилор 55/1 проезжая часть, 0 Kms

Trecere de pietoni intunecata

10:26 Feb 12, 2019

Pandurilor 55/1 - Decebal 89, 0.01 Kms

Iluminare

22:25 Feb 17, 2019

str. Sarmizegetusa, 0.02 Kms

Яма, которую не объедешь

23:18 Nov 20, 2016

Chisinau, str.Sarmizegetusa,6, 0.02 Kms

Не горит фонарь на проезжей части на столбе.

13:34 Sep 07, 2018

Сармизиджетуса 6 (проезжая часть), 0.02 Kms