Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
2061-2080 of 2113 Rapoarte

Просьба установить освещение. 0 Problema soluţionată

01:35 Oct 08, 2011

Помогите установить фонарный столб с освещением на в проходе между двумя многоэтажными домами. Каля Ешилор 49/a и 51/1 Так как в вечернее время... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Calea Iesilor 49a

Lumteh 0 Problema soluţionată

18:36 Oct 06, 2011

Nu arede becu la stilp mai mult e o luna la str. Ginta Latina 1, sc.2 Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Ginta latina 1, sc.2

lumteh 0 Problema soluţionată

23:04 Oct 04, 2011

mai mult de 2 saptamini lumina nu este conectată locatarilor din str.ginta latina 1, sc. 2. Mai Mult » « Less Information

Chişinău, strada Ginta Latina 1

Lipsa iluminare 0 Problema soluţionată

01:31 Oct 04, 2011

Lipseste iluminarea in perimetrul de la str. Alecu Russo pina la Colegiul Financiar-Bancar. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Dimo

Drum avariat si lipsa iluminare 0 Problema soluţionată

11:52 Oct 03, 2011

Incepand de la intersectia drumurilor de pe str. Turghenev cu Campiilor si finisat cu c.a 450 metri verso Milesti Mici neste un drum avariat... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Turghenev intersectie str. Campiilor verso Milesti Mici

Iluminare 0 Problema soluţionată

18:26 Sep 30, 2011

Nu este lumina practic de loc pe drum Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.burebista 36/2

Iluminare si zgomot 0 Problema soluţionată

14:59 Sep 29, 2011

Buna ziua!! Va rog mult sa solutionati problema iluminarii str. Alba Iulia. Locuiesc in casa cu nr.10 si ma deranjeaza faptul ca de o buna bucata... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Alba Iulia 10

Iluminare 0 Problema soluţionată

14:32 Sep 29, 2011

Buna ziua. Va rugam mult, la pilonul din fata casei nu este bec, noapte e foarte intuneric, pilonul este, numai becul n-are cine-l pune. Va... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Mircea cel Batrin 28, scara 5

Lipsa de iluminare! 0 Problema soluţionată

11:56 Sep 29, 2011

Pe strada D. Riscanu este imposibil de mers in timp nocturn. Singurele lumini sunt cele provocate de farurile masinilor. Pe linga acestea, drumurile... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Strada D.Riscanu

Lipsa iluminare stradala 0 Problema soluţionată

23:24 Sep 28, 2011

Pe strada G. Musicescu, sect. Buiucani, cu desavarsire lipseste iluminarea stardala pe timp de noapte. Deficienta persista de doua saptamani.... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. G. Musicescu

Освищение 0 Problema soluţionată

21:50 Sep 28, 2011

Кроны деревьев закрывают фанори которые освищают улицу Димо.Горят зря!!!А когда идёт дождь разлетаются искры! Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Miron Costin 19/6

Рышкановка 0 Problema soluţionată

21:37 Sep 28, 2011

По улице Димо Между улицами А.Руссо и Студенчиская в ночное время горят фонари,свет которых не освищает улицу.Из-за крон высокиш деревьев свет... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Miron Costin 19/6

Nu exista iluminare pe strada Griului 0 Problema soluţionată

21:04 Sep 28, 2011

De un timp indelungat nu exista iluminare pe strada Griului, dese ori locatarii din zona se intorc acasa cu lanterna deoarce nu exista nici... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Graului

Iluminat stradal necesar 0 Problema soluţionată

15:52 Sep 28, 2011

Strada T. Vladimirescu (Durlesti) langa blocul numarul 15 nu este iluminata. Sunt 2 stilpi de curent electic pe care se pot instala corpuri... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, or. Durlesti, str. T. Vladimirescu

Lipsa iluminare 0 Problema soluţionată

08:43 Sep 28, 2011

In curtea caselor de pe strata Salcimilor 22/8 iluminatia este foarte slaba. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str.Salcamilor 22/8

Lipsa felinarului 0 Problema soluţionată

02:05 Sep 28, 2011

Nu este lumina pe teritoriul garajurilor, si seara sunt nevoit sa parcurs mașina linga bloc, cu toate ca am garaj! Mai Mult » « Less Information

Chișinău, str. Drumul viilor 16

Iluminare curtea blocului 0 Problema soluţionată

16:38 Sep 27, 2011

nu se elumineaza in curtea blocului pe str.Pietrarior 14/1 Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Pietrarilor 14/1

Iluminare 0 Problema soluţionată

16:05 Sep 27, 2011

Buna ziua. Va rugam foarte mult, daca puteti sa ne ajutati, sa ne puneti un bec la pilonul de lumina, pilonul este, insa nu este bec la el.... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Bd. Mircea cel Batrin 28, scara 5

Lipseşte iluminare în curte 0 Problema soluţionată

15:54 Sep 27, 2011

În parcurs de un an şi jumătate în curtea blocului Mircea cel Bătrîn 131 lipseşte iluminarea. În parcurs în curte au fost jefuite cel puţin... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Mircea cel Bătrîn 131

Iluminare 0 Problema soluţionată

10:20 Sep 27, 2011

În ograda de pe str.Magda Isanos 15 din mun.Chisinau, felinarele de iluminare stradala nu functioneaza.Se întunecă mai devreme şi noapte este... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Magda Isanos 15

2061-2080 of 2113 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.19 57.12%