Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
2081-2100 of 2113 Rapoarte

Lipsa iluminare 0 Problema soluţionată

09:39 Sep 27, 2011

pe portiunea data lipseste iluminarea publica si drumul e intr-o stare foarte avariata Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Milano

strada in bezna 0 Problema soluţionată

09:39 Sep 27, 2011

La mijlocul lunii septembrie, pe strada Maramureş din sectorul Botanica,stradă cu case la sol, o maşină mare ce ieşea din garajul Termocom a... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str Maramures 123

Iluminare srtadala 0 Problema soluţionată

09:20 Sep 27, 2011

Pe str.Cucorilor din mun.Chisinau, felinarele de iluminare stradala nu functioneaza, mai concret la capatul strazii. Adresa Cucorilor,58. Noapte... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str.Cucorilor

Отсутствует освещение 0 Problema soluţionată

22:53 Sep 26, 2011

Уже больше двух лет не горит ни одна лампа уличного освещения вокруг дома по адресу Мирчеа чел Бэтрын 13/1, причём дом является новостроем Mai Mult » « Less Information

Chisinau bd. Mircea cel Batrin 13/1

Lipsa de iluminare 0 Problema soluţionată

22:29 Sep 26, 2011

in sectorul inde locuiesc seara pe drumuri lipseste lumina Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. valea crucii 2/2

Неисправна лампа 0 Problema soluţionată

22:18 Sep 26, 2011

Перед пятым подъездом (где парковка машин) бул Дачия 16/2 лампа на фонаре освещения постоянно гаснет а потом загорается снова. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd.Dacia 16/2

Lipseste iluminarea 0 Problema soluţionată

21:51 Sep 26, 2011

în curtea respectivă sunt situate aproximativ 200 apartamente, însă de la darea în exploaatare a blocurilor locative cu mare pafos în 2005,... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Milescu Spatarul 11/3-11/11

Lipsa iluminarii 0 Problema soluţionată

21:26 Sep 26, 2011

La intersectie str. G.Asachi cu str. I. Ganea lipseste iluminarea. Este foarte greu de venit la intrarea in casa (G. Asachi 11/1). Speram sa... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. G. Asachi 11/1

Lipsa iluminare 0 Problema soluţionată

20:41 Sep 26, 2011

Pe str. Trandafirilor, in fata blocului nr. 5/2, iluminarea de strada lucreaza in regim intermitent. In plus, copacii inverziti incurca la iluminarea... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Trandafirilor, fata blocului nr. 5/2

Fara Iluminare in ograda blocului 0 Problema soluţionată

20:30 Sep 26, 2011

In ograda noastra, deja de mai mult de 4 luni, lumina de la stilpul care lumineaza spatiul din fata blocului, lipseste, si nimeni nu isi bate... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Cuza-Voda, 24/2

Lipsa iluminare 0 Problema soluţionată

20:19 Sep 26, 2011

O problema ce afecteaza toata strada Korolenko este iluminarea. Aceasta fiind iluminata complet doar pe timpul Primarului V.Ursu si doar cateva... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str.Korolenko 57

Problema cu iluminarea strazii 0 Problema soluţionată

19:29 Sep 26, 2011

strada Colina Puskin nu este iluminata, ceea ce face foarte dificila si periculosa deplasarea pe timp de noapte Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Colina Puskin

lipseste ilumenarea pe terenul de joaca a copiilor 0 Problema soluţionată

16:50 Sep 26, 2011

Pe strada Vadul-lui-Voda 62/1 si 62/2, in ograda cu teren de joaca a copiilor unde se joaca copii a 4 din alte case din apropiere, fiindca e... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Vadul lui Voda 62/1 si 62/2

Problema cu iluminarea 0 Problema soluţionată

16:10 Sep 26, 2011

au fost efectuate lucrari la pilonii de iluminat pe str.Pietrarilor 14/1, 14/2,14/3, peste o luna jumate a disparut lumina stradala care ilumineaza... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Pietrarilor 14/1, chisinau

str. Prigoreni 0 Problema soluţionată

15:58 Sep 26, 2011

Buna ziua, Prin prezenta, va aducem la cunostinta faptul ca, desi din 2008 solicitam conducerii Primariei Generale Chisinau, CMC, Preturi sec.... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Prigoreni 7

Lipseste iluminarea in curte 0 Problema soluţionată

15:35 Sep 26, 2011

In curtea blocului nr.97/2 din strada Dosoftei nu este nici o lampa care ar ilumina pe timp de noapte. Cel putin 2 becuri ar trebui conectate... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Mitropolit Dosoftei 97/2

Iluminarea străzii 0 Problema soluţionată

14:53 Sep 26, 2011

Nu exista lumină între aceste 2 blocuri: str-la Studenţilor 7/3 şi 2/1 Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Socoleni intersectie cu Str-la Studentilor

Iluminare În ogradă, în faţa blocului 0 Problema soluţionată

14:46 Sep 26, 2011

Bună ziua. În faţa scării nr. 4 a blocului cu adresa str. Mircea cel Bătrân nr. 10 nu lucrează iluminarea de câteva luni, cum se înoptează este... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Mircea cel Batrin 10

Iluminarea Proasta 1 Problema soluţionată

14:35 Sep 26, 2011

Pe strada Trandafirilor in apropiere de intersectarea acesteia cu Dacia lipseste iluminarea la citiva piloni creend o zona periculoasa si nesigura. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Trandafirilor mai jos de intersectia Trandafirilor si Dacia

Iluminare 0 Problema soluţionată

13:00 Sep 26, 2011

Buna ziua! atrageti atentia la iluminarea cartierului amplasat pe strada T.Vladimirescu 1/1. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. T.Vladimirescu 1/1

2081-2100 of 2113 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.13 57.12%