Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
2101-2113 of 2113 Rapoarte

Lipsa iluminarii Ciocana 0 Problema soluţionată

14:33 Sep 07, 2011

Lipseste iluminarea stradala in curtea blocului. Va rog, sa schimbati lampile la pilonii din fata blocului Mircea cel Batrin 12/1 si la intersectia... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd.Mircea cel Batrin 12/1 inters.cu nr. 14/1

Lipsa iluminare pe str. N. Dimo 0 Problema soluţionată

12:48 Aug 21, 2011

Lipseste iluminarea podetului intre casele 1/3 si 5/3 pe str. N.Dimo. Pericol pentru pietoni. Mai Mult » « Less Information

Chisinau,str. N. Dimo 1/3 - 5/3

Iluminare 0 Problema soluţionată

14:07 Aug 20, 2011

În ultima săptămână(20/08/2011) drumulețul dela SRL Iu. Spivacenco până la Vieru nu este iluminat Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Milescu Spataru 11

Lipsa drum si iluminare 0 Problema soluţionată

16:25 Aug 15, 2011

pe strazile orhideelor si crizanemelor sector centru municipiul chisinau nu exista nici drum, nici iluminare stradala. adica daca ai un servici... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. ialoveni colt crizantemelor

lipsa iluminarii 0 Problema soluţionată

09:55 Aug 15, 2011

în strada Varşovia lipseşte iluminarea străzii pe timp de noapte de 5 zile, iar în curtea blocurilor din str. Varşovia 1,3,5,7,9,9/1 liopseşte... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Varsovia

bloc de locuit fara iluminare 0 Problema soluţionată

10:52 Aug 09, 2011

bl. de locuit din bd.Moscova 13/5. Cum se la sa intunericul e noapte bezna. 4 becuri de iluminat, dar nici unul nu functioneaza. Ne-am adresat... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd.Moscova 13/5

Iluminare 0 Problema soluţionată

18:37 Aug 06, 2011

Sa ars becul de iluminat la stilp. II bezna totala deoarece numai 3 stilpuri ilumineaza in perimetrul str. Imasului de la str. Bacioii Noi.... Mai Mult » « Less Information

Chisianu, str. Imasului

Iluminare 0 Problema soluţionată

14:46 Jul 27, 2011

Iluminare pe strada doina 150 lipseste total!!! Un cartier mic uitat de toti!!! Plus un loc de joaca pentru copii modern amenajat lipseste,... Mai Mult » « Less Information

Strada Doina 150

Trecerea subterana nu are iluminare. 0 Problema soluţionată

03:09 Feb 11, 2011

Trecerea subterana de linga Malldova, Via Duct, nu are iluminare. Pietonii sunt nevoiti sa traverseze strada, pot avea loc multe accidente rutiere... Mai Mult » « Less Information

Chsinau, Via Duct, bd. Dacia

lipsa luminii pe Titulescu 1/2 0 Problema soluţionată

15:51 Feb 03, 2011

Felinarul lucreaza doar selectiv, cind are el chef. Nemaivorbind despre faptul ca in blocuri nu exista iluminatie. Mai Mult » « Less Information

N.Titulescu 1/2

Lipsa iluminare 0 Problema soluţionată

23:26 Feb 01, 2011

De cel putin 5 ani aceasta intersectie nu are iluminare. Oare un bec de 20 lei, este o problema atita de greu de solutionat?? Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Vasile Coroban

Henry Coanda 0 Problema soluţionată

16:29 Feb 01, 2011

Henry Coanda e o strada prost iluminata si cu ciini vagabonzi in numar foarte mare. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Henry Coanda

Zavoiului 0 Problema soluţionată

16:23 Feb 01, 2011

e nevoie de lumini pe strazi pentru ca e periculos noaptea sa mergi prin intuneric! + la asta este o contructie pe strada care provoaca murdarii... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Zavoiului

2101-2113 of 2113 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.16 57.12%