Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
21-40 of 2113 Rapoarte

Iluminare 0 Problema soluţionată

22:25 Feb 17, 2019

Pe str. Sarmizegetusa sunt mai multe felinari care au ars. Anume la trecere de pietoni la intersectia str. Pandurilor si str. Sarmizegetusa... Mai Mult » « Less Information

str. Sarmizegetusa

Iluminare 0 În aşteptare

22:22 Feb 17, 2019

Mai multe felinari pe bd. I. Gagarin nu functioneaza, mai ales sunt felinari la trecerile de pietoni (linga CCT) care nu functioneaza si pentru... Mai Mult » « Less Information

bd. I. Gagarin

Iluminare 0 Problema soluţionată

22:19 Feb 17, 2019

La intersectia intre str. P. Erhan si str. Plaiului, nu functioneaza in regim normal 3 fekinari. Unu este ars (se afla pe teritoriul scolii,... Mai Mult » « Less Information

str. P. Erhan

Iluminare 0 În aşteptare

22:17 Feb 17, 2019

Pe str. Titulescu 39, in curtea blocului nu functioneaza iluminare (un felinar ars). Va rugam sa rezolvati problema. Mai Mult » « Less Information

str. Titulescu 39

Nu e iluminare de cativa ani! 0 Sugestie

11:44 Feb 17, 2019

In sectorul Buiucani,este un drum ce leaga acest sector cu or.Durlesti,incepe de la Alba Iulia 75/7(Scoala Profesionala nr 6,terminand cu 75/5(garaje... Mai Mult » « Less Information

Chisinau,Str.Alba Iulia 75/5

Iluminarea stradala 0 Problemă actuală

13:30 Feb 15, 2019

Buna ziua va rugam mult sa intreprindeti masuri asupra faptului ca pe str.Vilcele40-46 de doua luni nu arde lumina. Multumim Mai Mult » « Less Information

Chisinau str.Vilcele 40-46

Trecere de pietoni intunecata 0 Problema soluţionată

10:26 Feb 12, 2019

Felinarele asupra trecerii de pietoni nu lucreaza, trecerea este intunecata, deloc nu se vad pietonii seara si noaptea. Din cauza asta foarte... Mai Mult » « Less Information

Pandurilor 55/1 - Decebal 89

Lipsa iluminarii 2 În aşteptare

13:23 Feb 11, 2019

Nu funcționează un felinar în curtea blocului de pe Drumul Viilor 26/1 Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Drumul Viilor 26/1

Iluminare 0 În aşteptare

13:06 Feb 08, 2019

Buna ziua. Curtea din strada Mircea cel Batrin 8 /1 majoritatea timpului este in bezna. Chiar daca se pun becuri noi, tin maximum 3 zile,dupa... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Mircea cel Batrin 8 /1

iluminare stradală 0 Problema soluţionată

12:36 Feb 08, 2019

vă rog mult să îtreprindeți măsuri pentru înlăturarea intunericului de pe strada Ioan Vodă Viteazul către blocul cu nr.7,la pilonul stradal... Mai Mult » « Less Information

Chișinău

Iluminare 0 În aşteptare

12:30 Feb 06, 2019

Buna ziua. Rog sa fie schimbate becurile la 2 stalpi (marcati pe harta) Se conecteaza, functioneaza cam 30 sec. si se deconecteaza, e foarte... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Constantin Brancusi

nu este ilumitat drumul spre curte 0 Problema soluţionată

13:20 Feb 05, 2019

nu este ilumitat drumul spre curte Mai Mult » « Less Information

Str. Independenței 14/1

Rog schimbarea becului la iluminare stradala 0 Problemă actuală

13:13 Feb 05, 2019

Rog schimbarea becului la plafonul de iluminare stradală de pe str. Drumul Viilor, 41 scara nr. 1. mun. Chișinău. (în fața scării nr. 1). Aproximativ... Mai Mult » « Less Information

str. Drumul Viilor, 41 scara nr. 1

Lipsa de iluminare 0 În aşteptare

13:36 Feb 04, 2019

mun. Chisinau Str.Ion Neculce 1/1. In curtea blocului s-au defectat cativa piloni electrici. Seara curtea e in bezna. Locatarii, majoritatea... Mai Mult » « Less Information

mun. Chisinau Str.Ion Neculce 1/1

iluminare defecta 0 În aşteptare

13:04 Feb 03, 2019

trecerea dintre case nu se ilumineaza dupa ce becul sa defectat de mai mult de o luna. Va rugam sa reparati defectul existent. Mai Mult » « Less Information

Str. Independenței 16 și Traian 16

Iluminare stradala 0 Sugestie

01:26 Feb 01, 2019

Buna ziua,as dori sa va informez ca de ceva timp nu ilumineaza pilonul de pe str.Sucevita 31 sc.4 acuma se inopteaza devreme si e foarte intuneric,daca... Mai Mult » « Less Information

Chisinau str.Sucevita 31 sc.4

Pilon electric 2 În aşteptare

12:38 Jan 30, 2019

Pe strada N.Milescu Spătaru 3, de aproximativ 2-3 săptămîni este un pilon căzut cu firele întinse, si exista riscul ca aceste fire electrice... Mai Mult » « Less Information

N.Milescu Spătaru 3

Сгорела лампа, освещающая проезжую часть 0 Problema soluţionată

13:20 Jan 25, 2019

Очередная сгоревшая лампа, Пандурилор 55/1 сзади дома. Отметил флажком на карте. Уважаемый Лумтех в данном регионе становится очень темно,... Mai Mult » « Less Information

Пандурилор 55/1 сзади дома

Сгорела лампа 0 În aşteptare

13:17 Jan 25, 2019

Пандурилор 89, крайний подьезд. Отменил флажком на карте. Mai Mult » « Less Information

Пандурилор 89

Iluminare stradala str.Vilcele 40-46 sec.Centru m.Chisinau 0 În aşteptare

13:40 Jan 24, 2019

Buna ziua. Locatari de pe str.Vilcele sec.Centru m.Chisinau vin cu rugamintea de a inlatura neajunsurile legate de lipsa iluminarii stradali... Mai Mult » « Less Information

R.Moldova Chisinau str.Vilcele 40-46

21-40 of 2113 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.22 57.12%