Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
41-60 of 2113 Rapoarte

iluminare stradala 3 În aşteptare

13:14 Jan 24, 2019

buna ziua de daua luni pe str. Vilcele 40-46 sec.Centru m.Chisinau nu functioneaza iluminarea stradala.Au fost schimbate lampele in toamna amului... Mai Mult » « Less Information

R.Moldova Chisinau str.Vilcele 40-46

Iluminare 0 În aşteptare

11:23 Jan 23, 2019

Buna ziua. Rog sa fie schimbate becurile la 2 stalpi (marcati pe harta) Se conecteaza, functioneaza cam 30 sec. si se deconecteaza, e foarte... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Butucului

Iluminare defecta 0 În aşteptare

13:37 Jan 22, 2019

In curtea blocurilor Ion Creanga 68 - 70 doi dintre stalpii de iluminare sunt defecti: lumina se stinge la fiecare cateva minute. Astfel,... Mai Mult » « Less Information

str. Ion Creanga 68

Iluminare stradala 0 În aşteptare

01:06 Jan 21, 2019

Rugam insistent sa fie schimbate becurile de la stilpii de iluminare scara 2,3 La adresa A.Russo 5/1. Reclamatiile noastre la Lumteh timp de... Mai Mult » « Less Information

str.A.Russo 5/1

Lipseste Lumina mai mult de 6 luni 0 Problema soluţionată

13:40 Jan 18, 2019

Mai mult de 6 luni nu este lumina pe strada Malina Mare. De 3 ori m-am adresat la Lumteh fara succes. Mai Mult » « Less Information

Malina mare 39, 43

Nu este lumina in curte pe adresa Calea Orheiului 103 0 În aşteptare

01:36 Jan 18, 2019

Nu este lumina in curte pe adresa Calea Orheiului 103, toate doua lampi nu lucreaza. Mai Mult » « Less Information

Calea Orheiului 103

Iluminatul Stradal lipseste 0 În aşteptare

13:03 Jan 17, 2019

Pe str. Sciuseva 88, munn. Chisinau, sectorul Buiucani stilpul de lumina lipseste. Este defectat de mult timp si nimeni nu se apropie sa il... Mai Mult » « Less Information

str. Sciuseva 88, munn. Chisinau

Nu stingeti lumina ! 0 Problemă actuală

01:48 Jan 17, 2019

Dimeneata 7:20 iluminatia (Lumteh) de pe strazile orasului se stinge. Doar inca intuneric, noapte. Lasati lumina pina 8:00. Mai Mult » « Less Information

str.A.Doga, 32-34

Nu funcționează iluminarea trecerii de pietoni 0 În aşteptare

01:09 Jan 17, 2019

Bună ziua, de mai mult de 4 luni nu funcționează iluminarea trecerii de pietoni pe strada Voluntarilor 12. Rugăm să rezolvați problema cît mai... Mai Mult » « Less Information

Voluntarilor 12

Iluminarea 0 În aşteptare

11:26 Jan 16, 2019

Bună ziua. Exista o problemă cu iluminarea curților de pe strada Ialoveni 102 și 102/1. Am telefonat de nenumărate ori la Lumteh (dispecerat)... Mai Mult » « Less Information

Chișinău. str. Ialoveni 102

Iluminarea 0 Problema soluţionată

11:11 Jan 16, 2019

Pe strada Ialoveni 102 și 102/1 în curțile acestor blocuri nu funcționează iluminarea din data de 20.12.2018. Am apelat de nenumărate ori la... Mai Mult » « Less Information

strada Ialoveni 102

Iluminare str. Maria Cebotari s. Dumbrava 0 Problema soluţionată

13:50 Jan 15, 2019

Mai bine de o luna de zile str. Macia Cebotari din s. Dumbrava nu este iluminata. S-au schimbat becurile insa lumina asa si nu este. Rugam frumos... Mai Mult » « Less Information

s. Dumbrava str. Maria Cebotari

Iluminare- str. Botanica Veche 10 0 În aşteptare

22:14 Jan 14, 2019

Buna ziua, Solicit respectuos schimbarea becurilor la pilonii din spate la bloc (vis-a-vis de adresa str. Ion Jumati 18 si 16). A fost solicitat... Mai Mult » « Less Information

Str. Botanica Veche 10

Iliminatul stradal str.M.Dragan 38 -36 0 În aşteptare

13:04 Jan 12, 2019

De ieri nu functioneaza iluminatul stradal inograda 36 - 38 M.Dragan Ciocana.Rog sa luati masuri . Mai Mult » « Less Information

Str M.Dragan 38

Iluminat 0 În aşteptare

13:04 Jan 10, 2019

Buna ziua ! Pe str.Ginta Latina 1 nu arde iluminatul stradal accesul spre blocul locativ nr-1 nu este iluminat ,linga Postul de Transformare... Mai Mult » « Less Information

Ginta Latina 1

Lipsește iluminarea 0 În aşteptare

22:35 Jan 08, 2019

Bună seara. Vă rog să remediați situația prin restabilirea iluminatului din curtea blocului amplasat pe strada Zelinski 26/1 din municipiul... Mai Mult » « Less Information

Zelinski 26/1

Iluminare 0 În aşteptare

13:54 Jan 03, 2019

Nu avem luminá mai mult de doi ani, pe stradela 2 Miciurin, Durleśti. Vá rugám sá ne ajutati. Mai Mult » « Less Information

Durleśti, str-la 2 Miciurin,31

Iluminare 0 În aşteptare

11:52 Jan 02, 2019

Dragă I.M ,,Lumteh”, Din data de 22.10.2018 am solicitat schimbul a doua becuri la pilonii de iluminare stradală in sectorul Ciocana, str.Poienilor... Mai Mult » « Less Information

str.Poienilor 1, str.Poienilor 1/1

Не горит фонарь 0 În aşteptare

13:06 Dec 29, 2018

Сгорела еще одна лампа на фонаре по адресу Пандурилор 70/2 освещающая проезжую часть. (у магазина Molauto). Mai Mult » « Less Information

Пандурилор 70/2 проезжая часть

iluminare 0 În aşteptare

10:31 Dec 29, 2018

Nu fucntioneaza iluminatul in curte mai bine de 2 luni, va rugam sa inlaturati situatia existenta. Mai Mult » « Less Information

Str. Independenței 14/2

41-60 of 2113 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.13 57.12%