Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
61-80 of 2113 Rapoarte

iluminare 0 Problema soluţionată

02:17 Dec 28, 2018

nu este iluminare pe drum spre curte Mai Mult » « Less Information

Str. Independenței 14/1, 12

Освещение 0 În aşteptare

13:28 Dec 27, 2018

Не горят уличные фонари. Mai Mult » « Less Information

Chisinau Str.27 martie1918 bl 3v

De 2 luni Lumteh nu pot schimba 2 becuri!!! 0 În aşteptare

00:04 Dec 26, 2018

La data de 22.10.2018 a fost depusa solicitare de schimbare a doua becuri de iluminare stradala. Azi, 26.12.2018 încă NU SUNT SCHIMBATE BECURILE!... Mai Mult » « Less Information

Strada Poienilor 1, str.

De 2 luni Lumteh nu pot schimba 2 becuri!!! 0 În aşteptare

00:04 Dec 26, 2018

La data de 22.10.2018 a fost depusa solicitare de schimbare a doua becuri de iluminare stradala. Azi, 26.12.2018 încă NU SUNT SCHIMBATE BECURILE!... Mai Mult » « Less Information

Strada Poienilor 1, str.

Не горит фонарь 0 Problema soluţionată

13:38 Dec 24, 2018

Сгорела еще одна лампа, освещающая проезжую часть у дома Пандурилор 55/1. Уже на 3-х подряд столбах нет освещения. Mai Mult » « Less Information

Пандурилор 55/1 проезжая часть

iluminare 0 Problema soluţionată

13:25 Dec 14, 2018

Nu se ilumineaza curtea casei de mai mult de o luna, e foarte complicat mai ales acum iarna. Mai Mult » « Less Information

Str. Independenței 14/2

Lipsa iluminat deja de un an de zile 0 Problema soluţionată

13:50 Dec 08, 2018

Lipsa iluminat stradal str.Musatinilor cu Alba Iulia 81/2 trei piloni la rind mai bine de un an de zile aceasta portiune nu ieste luminata .... Mai Mult » « Less Information

Str.Musatinilor cu AlbaIulia 81/2

Lipseste iluminare 0 În aşteptare

13:02 Dec 07, 2018

Pe bd. Dacia 30/2, linga teren de joaca pentru copii lipseste iluminare Mai Mult » « Less Information

Dacia 30/2

Нет освещения 0 Problema soluţionată

13:51 Dec 06, 2018

Официально обратился в начале ноября 2018 года в диспетчерскую службу LumTeh sec.Buiucani, о замене лампочки на столбе по ул.Жунимий 23-25,... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Durlesti, str. Junimii, 23a

Iluminare - trecere de pietoni 0 Problema soluţionată

13:17 Dec 05, 2018

Buna seara, va rog sa remediati iluminarea de pe str. Muncesti intersectie str.DIminetii. Este imposibil de traversat la trecere dupa orele... Mai Mult » « Less Information

Str.Muncesti intersectie str.Diminetii

Lipsa iluminare stradala 0 În aşteptare

10:49 Dec 04, 2018

Buna ziua, Pe strada Miron Costin 16, de la scara 8 inclusiv 9 si pina la strada Miron Costin sunt 2 stilpi la rind la care nu este iluminare.... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Miron Costin 16

NU AVEM LUMINA DE MAI MULTE LUNI 0 Problemă actuală

12:34 Nov 30, 2018

Pe strada Igor Vieru intre casele 16,16/1,16/2,15,15/1,18,18/1 pe timp de noapte (in decurs de mai mule luni) nu este lumina. Am informat serviciul... Mai Mult » « Less Information

Igor Vieru 16,16/1,16/2 ,15,15/1,18,18/1,

NU AVEM LUMINA 0 Problemă actuală

12:34 Nov 30, 2018

Pe strada Igor Vieru intre casele 16,16/1,16/2,15,15/1,18,18/1 pe timp de noapte (in decurs de mai mule luni) nu este lumina. Am informat serviciul... Mai Mult » « Less Information

Igor Vieru 16,16/1,16/2 ,15,15/1,18,18/1,

Iluminare 0 În aşteptare

12:06 Nov 30, 2018

Pe Igor Vieru intre casele 16,16/1,16/2 ,15,15/1,18,18/1, pe timp de noapte (in decurs de mai multe luni ) nu este lumina . Am informat serviciul... Mai Mult » « Less Information

Igor Vieru 16,16/1,16/2 ,15,15/1,18,18/1,

Iluminat stradal intrerupt 0 Problema soluţionată

23:28 Nov 29, 2018

De astăzi seara de la 16:55 s-a făcut până electrică la iluminatul stradal din sat Dumbrava, Str Igor Vieru. Dispeceratul întreprinderii LumTeh... Mai Mult » « Less Information

Str Igor Vieru

Lipsa iluminarii 0 În aşteptare

13:27 Nov 28, 2018

Pe strada Colina Puskin din sectorul Rascani, or. Chisinau, in perimetrul blocurilor cu numerele 13a, 15, 17, iluminatul stradal este insuficient.... Mai Mult » « Less Information

Strada Colina Puskin (13a, 15, 17), str. Zamfir Arbore

Iluminarea stradala 0 În aşteptare

01:37 Nov 26, 2018

Com.Bacioi Satul Frumusica str.Sfanta Elena 12.Nu functioneaza becul de un an de zile.O fost a scimbat o saptamina in urma companiei... Mai Mult » « Less Information

Moldova,Chisinau ,Com.Bacioi satul Frumusica,str Sfinta Elena

Nu arde lumina stradala 0 Problema soluţionată

01:05 Nov 23, 2018

Pe str.Petru Movila 17 nu arde lumina la doi piloni si este greu de facut curat pe strada dimineata devreme. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. petru Movila 17

Iluminare 0 Problema soluţionată

01:58 Nov 19, 2018

Pe str. Gradina Botanica lipseste complet lumina, intre bd Dacia s str. Sarmizegetusa. Mai Mult » « Less Information

str. Gradina Botanica

Nu functioneaza felinar 0 În aşteptare

01:46 Nov 19, 2018

La intersectia str. Zelinski si str. Sarmizegetusa, inca in aprilie 2017, era stricat un felinar chiar la trecere de pietoni la intersectie,... Mai Mult » « Less Information

str. Zelinski 5/1

61-80 of 2113 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.14 57.12%