Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
81-100 of 2113 Rapoarte

Felinar 0 În aşteptare

01:43 Nov 19, 2018

Felinar intre str. D. Ciugureanu si P. Erhan, este intors in curtea casei private, dar nu in afara strazii. Va rog rezolvati problema. Mai Mult » « Less Information

intre str. D. Ciugureanu si P. Erhan

Iluminare 0 În aşteptare

01:40 Nov 19, 2018

La intersectia strazilor Sarmizegetusa, Trandafirilor si bd. Decebal, lipseste, deci este insuficienta iluminarea acestei intersectii mari si... Mai Mult » « Less Information

str. Sarmizegetusa

Iluminare stradala 0 Problema soluţionată

01:39 Nov 19, 2018

Cercul dar si str. Grenuble intre bd. Cuza Voda si str. Valea Crucii nu sunt iluminate suficient (anume cercul). Va rog luati masuri. Mai Mult » « Less Information

str. Grenoble

Iluminare 0 Problema soluţionată

01:36 Nov 19, 2018

Pe str. Drumul Bacioiului sunt mai multe felinari care nu functioneaza, anume linga cerc, dar si la intrarile la garaje si statiile de asteptare.... Mai Mult » « Less Information

str. Drumul Bacioiului

Iluminare 0 Problema soluţionată

01:35 Nov 19, 2018

Pe str. A. Corobceanu, intre str. P. Movila si S. Lazo, mai multe felinari sunt arse. Va rog restabiliti iluminatul pe aceasta strada. Mai Mult » « Less Information

str. A. Corobceanu

Iluminare stradala 0 Problema soluţionată

01:32 Nov 19, 2018

Pe str. P. Movila, intre strazile Bucuresti si bd. Stefan cel Mare practic nu functioneaza tot iluminatul public. Va rog restabiliti lumina. Mai Mult » « Less Information

str. P. Movila

Iluminare 2 În aşteptare

01:30 Nov 19, 2018

Intre str. P.Movila si str. S. Lazo, pe str. 31 August 1989, nu ard mai multe felinari. Va rog luati masuri p-u restabilirea iluminatului stradal. Mai Mult » « Less Information

str. 31 August 1989

Lipseste iluminarea 0 Problema soluţionată

01:17 Nov 19, 2018

Pe str. Titulescu (vizavi de bl. 20 si 39), nu ard doua felinari. Va rog restabiliti lumina. Mai Mult » « Less Information

str. Titulescu 20

Nu functioneaza felinar 0 În aşteptare

01:01 Nov 19, 2018

Pe str. Zelinski 6/2 in curte (in spatele casei) este un felinar care nu a fost conectat la retea cu cablu, dupa aprilie 2017. Rezolvati va... Mai Mult » « Less Information

str. Zelinschi 6/2

Iluminare 0 Problema soluţionată

01:00 Nov 19, 2018

Pe str. Titulescu 47, la intrare, nu arde felinar. Mai Mult » « Less Information

str. Titulescu 47

Iluminare str. Puschin 0 În aşteptare

13:02 Nov 17, 2018

Buna seara! De câteva seri am observat că pe str. Puschin, în perimetrul străzilor G. Coșbuc și Albișoara nu arde niciun felinar, e bezna...... Mai Mult » « Less Information

Chișinău. Str. Puschin

absenta iluminarii stradale 0 În aşteptare

13:16 Nov 16, 2018

este arsa lampa.necesita schimbare. am apelat pe 6 septembrie la LUMTEH A FOST INREGISTRATA COMANDA.pina astazi nu se intreprind masuri 16 noiembrie.... Mai Mult » « Less Information

CODRU str Schinoasa Deal 22/2

Nu arde lumina 0 Problema soluţionată

01:01 Nov 16, 2018

Pe str.Petru Movila colt cu 31 august nu arde lumina noaptea ,și nu se poate de maturat fiindcă este întuneric dimineața.Rugam sa soluționați... Mai Mult » « Less Information

str.Petru Movila 17

Iluminare 0 Problema soluţionată

11:38 Nov 13, 2018

Buna ziua. Lipseste iluminare la trecerea de pietoni si statia de autobuz pe str. Milescu Spataru, 11/1. Va rugam sa interveniti. Multumesc... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Milescu Spataru 11/1

Iluminarea stradala in Chisinau 0 În aşteptare

13:59 Nov 12, 2018

Buna ziua, Locuiesc pe str. Butuceni din sectorul Ciocana al capitalei, din primavara acestui an iluminarea pe portiunea caselor nr.1- nr.19... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Butuceni

Пандурилор 70/1 0 Problema soluţionată

13:42 Nov 12, 2018

Сгорела лампа освещающая проезжую часть Mai Mult » « Less Information

Пандурилор 70/1 проезжая часть

НЕТ ОСВЕЩЕНИЯ! 0 Problema soluţionată

13:13 Nov 11, 2018

Нет освещения во дворе дома ул. Буюканская, дом 2. Давали заявку в Лумтех еще 8 октября. Никто так и не приехал, только одни обещания! Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Buiuchani,2

iluminare 0 Problema soluţionată

13:07 Nov 11, 2018

Lipseste iluminarea pe drum spre curte ! Rugam sa se rezolve defectul in cauza. Multumim Mai Mult » « Less Information

Str. Independenței 14/1

iluminare 0 Problema soluţionată

13:05 Nov 11, 2018

Avem un bec defect la iluminare in curte de mai mult timp, si am scris anterior. Va rugam sa interveniti ! Mai Mult » « Less Information

Str. Independenței 14/2

lipsa iluminatului stradal 0 În aşteptare

10:38 Nov 11, 2018

Rugam sa efectuati schimbarea becurilor de la stilpi din fata blocurilor de locuit de pe str. M. Dragan 30/1, 30/2,32 Mai Mult » « Less Information

Chisnau, str. M.Dragan 30/1,30/2.32

81-100 of 2113 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.22 57.12%