Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
101-120 of 2113 Rapoarte

lipsa iluminatului stradal 0 În aşteptare

10:31 Nov 11, 2018

Rugam sa efectuati schimbarea becurilor de stilpi din fata blocurilor de locuit de pe str. Sucevita 18 si 16 (colt cu str. Nicolaie Costin) Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Buiucani, Sucevita 18 si 16 Colt cu N.Costin

Iluminarea 0 Problema soluţionată

00:21 Nov 09, 2018

In curtea blocurilor de pe strada E. Coca 24 si I.Creanga 20 nu este lumina de mai bine de un an.mentionez ca e vorba de sectorul buiucani in... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. E. Coca 24

Nu este lumina in curtea blocului 0 Problema soluţionată

12:17 Nov 06, 2018

Nu arde lumina in curtea blocului de pe strada cetatea alba 170, mai mult ca atit pilonul de lumina din fata scarei nr 4 este rupt, si se tine... Mai Mult » « Less Information

Strada cetatea alba 170

Iluminarea trecerilor de pietoni 0 În aşteptare

10:08 Nov 06, 2018

De-a lungul strazii M. Sadoveanu incepand cu intersectia strazii cu P. Zadnipru nu sunt iluminate trecerile de pietoni sau iluminarea este foarte... Mai Mult » « Less Information

str. M. Sadoveanu

Lipseste iluminarea 0 În aşteptare

13:18 Nov 05, 2018

Lipseste iluminarea la trecerea de pietoni si statia de autobuz pe str. Milescu Spataru 11/1. Va rugam sa interveniti. Multumesc mult Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Milescu Spataru 11/1

Iluminarea 0 În aşteptare

13:40 Nov 02, 2018

din primavara a.c. nu ilumineaza pilonul de la a treia scara a blocului de locuit nr. 2 din str. B. Voivod.5 Mai Mult » « Less Information

chisinau, str. B. Voievod 2

NU AVEM LUMINA PE STRAZI 0 În aşteptare

13:26 Nov 02, 2018

NU AVEM LUMINA DIN LUNA IULIE SEC. RISCANI, POSTA VECHE, STR. 8 MARTIE ROG SA FIE LUATE MASURI ... aCUM E TIMP DE IARNA AVEM COPII MICI Mai Mult » « Less Information

cHISINAU , STR 8 MARTIE

ОСТАНОВКА ОБЩЕСТВЕННОГО ТРАНСПОРТА 0 Problema soluţionată

12:11 Nov 01, 2018

Добрый день! Остановку "площадь Овидиу" перенесли, но ни освещения ни знаков запрещающих остановку нет. Вечером люди ждут транспорт в полной... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Bulevardul Dacia

Nu funcționează!!! 0 Sugestie

01:49 Nov 01, 2018

Buna ziua! 1. Deja e 1 noiembrie insă casa noastră în special blocul nostru nu este pus la încălzire. În apartament este frig suntem nevoițî... Mai Mult » « Less Information

str. Voluntarilor 8/1

Lipseste iluminare la scoala-gradinita №124 (Cuza Voda 18/4) 0 Problema soluţionată

13:19 Oct 31, 2018

Buna ziua. Lipseste iluminare in curtea scoala-gradinitei N 124 (Cuza Voda 18) Va rugam sa interveniti. Multumesc mult. Mai Mult » « Less Information

Cuza Voda 18/4

Nu avem lumini pe strazi 0 În aşteptare

13:09 Oct 31, 2018

Compania Lumtex noi sec Riscani,posta veche str 8 marte din luna iulie noi nu avem lumina pe strada....locuium chiar linga padure...Eu va rog... Mai Mult » « Less Information

Chisina ,str 8 Martie

Catre Intreprinderea Municipala Lumteh. 0 În aşteptare

11:43 Oct 31, 2018

Nu avem acces la lumina de strada din luna Iulie , avem copiii mici locuim linga padure. Rog sa fie luate masuri. Mai Mult » « Less Information

Chisnau, str. 8 Martie

Lumina la pilotul blocului 0 Problema soluţionată

13:49 Oct 29, 2018

Cornului 11/1 sc.2 nu arde lumina la pilon Mai Mult » « Less Information

Chișinău,str Cornului 11/1

A fost dat jos de vint un pilon 0 În aşteptare

13:09 Oct 25, 2018

A fost dat jos de vint un pilon Mai Mult » « Less Information

Liviu deleanu 5/6

Iluminare 2 Problema soluţionată

11:21 Oct 25, 2018

2 piloni Valea crucii 20 din ograda unul nu arde deloc altul la fiecare minuta se aprinde si se stinge. Mai Mult » « Less Information

Chisinau str. Valea Crucii 20

Lipsa iluminare 0 Problemă actuală

13:47 Oct 23, 2018

Mircea cel Batran 27/2

iluminarea stradala 0 Problema soluţionată

12:36 Oct 23, 2018

buna ziua. sunt locatara a satului Truseni str. Dumbrava.inca in 2015 locatarii acestei strazi am apelat la primaria satului pentru a ilumina... Mai Mult » « Less Information

satul Truseni str. Dumbrava 27

Жалоба. 0 Problemă actuală

13:02 Oct 22, 2018

Добрый день. По улице Колоница нет освещения уже больше трёх месяцев. Обращаясь в соответствующую инстанцию, меня заверили что заявка принята... Mai Mult » « Less Information

Chisinau,Str. Colonita 130

Schimb de becuri a pilonilor stradali 0 În aşteptare

01:43 Oct 22, 2018

Necesitatea înlocuirii a două becuri a pilonilor stradali. Mai Mult » « Less Information

Str. Poienilor 1, str. Poienilor 1/1

101-120 of 2113 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.13 57.12%