Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
21-40 of 121 Rapoarte

уничтожают мусорную площадку 0 Problemă actuală

19:59 Feb 24, 2018

24.02.2018 с площадки для мусора по ул. Лев Толстой,40 строительная фирма «Euro Etalon» SRL, ведущая строительство жилого дома по этому адресу,... Mai Mult » « Less Information

ул. Лев Толстой,40

Groapa foarte mare! 0 Problemă actuală

13:13 Feb 14, 2018

День добрый! Еще летом Moldtelecom протягивал оптоволоконные кабеля между домами 1 на str. Titulescu и 48 на str. Diminetii. Как водится раскопали,... Mai Mult » « Less Information

Diminetii 48, Titulescu 1

30 наркоманов на техэтаже Stefan cel Mare 6 0 Problemă actuală

13:43 Feb 12, 2018

МЕРЫ НЕ ПРИНИМАЮТСЯ несмотря на многочисленные обращения в полицию, примэрию , министерство социальной защиты ( копии обращений имеются)... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Stefan cel Mare 6

Solutii 0 Sugestie

13:27 Feb 05, 2018

Ma numesc Munteanu Mariana, locuiesc pe str Grenoble, una dintre cele mai mizerabile strazi din oras. Iarasi ma adresez cu solutii de salubrizarea... Mai Mult » « Less Information

Str Grenoble

DRUM INCHIS NEAUTORIZAT 0 Problemă actuală

10:27 Jan 19, 2018

str. Nicolae Astronom Donici spre sos. Balcani este inchisa cu blocuri de beton fara acordul locatorilor din zona. Se vandalizeaza copaci sanatosi... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Astronom Nicolae Donici

Nicolae Astronom Donici 0 Problemă actuală

00:57 Jan 09, 2018

Cu ce ocazie strada este inchisa? noiii locatari in zona au aruncat in toata padurea gunoaie, mai nou s-a adus piatra in mijlocul strazii Astronom... Mai Mult » « Less Information

Nicolae Astronom Donici

Nu lumineaza in curte m.Chisinau str.Cringului 12,12/1 0 Problema soluţionată

13:29 Sep 05, 2017

Nu lumineaza in curte m.Chisinau str.Cringului 12,12/1 Mai Mult » « Less Information

Chisinau,str.Cringului 12,12/1

Lumina stradala 0 În aşteptare

13:42 Aug 19, 2017

in ograda casei de pe str. Iazului 72, 72/1 lipseste lumina la stilp, din 21 Aprilie 2017, din urma calamitatilor naturale. Din aceasta cauza... Mai Mult » « Less Information

str. Iazului 72, 72/1

Constructie Neautorizata la bloc avariat. 0 Problemă actuală

13:08 Jul 06, 2017

Buna ziua stimati colegi, Tin sa va aduc la curent ca la acest moment de citeva zile se desfasoara o constructie fara autorizatie si fara acte... Mai Mult » « Less Information

str.G.Alexandrescu 17

Indicator Rutier Ciordit, str. Petricani 0 Problemă actuală

13:10 Jun 27, 2017

A fost ciordit semnul care interzice deplasarea autocamioanelor pe str. Mircesti. Semnul lipseste pe str. Petricani intersectie cu str. Mircesti... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Petricani 174, Mircesti 44

Huliganism 0 Problemă actuală

13:51 Apr 20, 2017

In curtea blocului de locuit nr.17 de pe strada G.Alexandrescu pe banci dupa masa, si seara se bea alcool si se fumeaza substante norcotice... Mai Mult » « Less Information

str.G.Alexandrescu 17

Panou masiv de publicitate nr.2 2 Problema soluţionată

13:33 Apr 18, 2017

Buna ziua, Pe straga G.Alexandrescu 13 si intersectie fost instalat pe stilp de iluminare panou masiv de publicitate (chirie apartamente) instalat... Mai Mult » « Less Information

G.Alexandrescu 13

Panou de publicitate instalat ilegal 1 Problema soluţionată

13:26 Apr 18, 2017

Buna ziua, Pe straga G.Alexandrescu 17 si intersectie cu 15 a fost instalat pe stilp de iluminare panou masiv de publicitate (chirie apartamente)... Mai Mult » « Less Information

str.G.Alexandrescu 17 si intersectia cu casa 15.

abuz si ocupare nelegala a terenului public sub parcare la o constructie neautorizata 0 Problemă actuală

10:55 Apr 05, 2017

abuz si vandalizare, au scos si rupt copacii saditi pentru amenanjare de lacatari pe terenul adiacent drumului, ocupare nelegala a terenului... Mai Mult » « Less Information

Chisinau str. Jperatiunea Iasi- Chisinau

ocupare abuziva a terenului public, constructie neautorizata 0 Problemă actuală

10:55 Apr 05, 2017

abuz si vandalizare, au scos si rupt copacii saditi pentru amenanjare de lacatari pe terenul adiacent drumului, ocupare nelegala a terenului... Mai Mult » « Less Information

Chisinau str. Jperatiunea Iasi- Chisinau

МУСОРНАЯ СВАЛКА ПРЯМО ВО ДВОРЕ НА ДЕТСКОЙ ПЛОЩАДКЕ. 0 Sugestie

01:15 Apr 02, 2017

Жильцы дома не довольны выбранным место для сбора мусорных отходов. Выбранное место необходимо сменить, согласно закону о сборе мусора. Место... Mai Mult » « Less Information

Республика Молдова, г.Кишинёв, р. Чеканы

Разбитый двор из-за Паспортного стола 0 Problemă actuală

22:37 Mar 28, 2017

Добрый день. По улице Индепенденцей 54 и 54/1 двор перед входом к подьездам просто разбит. Из-за машин которые паркуются к паспортному столу,... Mai Mult » « Less Information

Str. Independentei 54

constructie neautorizata in curtea blocului strada calea iesilor 23 0 Problemă actuală

12:14 Mar 22, 2017

Buna ziua, in curtea blocului calea iesilor 23este un camin cu 2 etaje, vecinu de la primu etaj a inceput sa demoleze peretii principali a casei,... Mai Mult » « Less Information

chisinau in ograda la blocul calea iesilor 23

Aleea Garii Feroviare 0 Problemă actuală

10:53 Mar 20, 2017

D.Primar si domni consilieri, va rog sa ne spuneti, cine a permis ca pe Aleea Farii Feroviare si in Parcul Garii Feroviare sa-si desfasoare... Mai Mult » « Less Information

Chisinau,Aleea Garii

Semnele "Trecere pietonala" vandalizate. 0 Problemă actuală

13:46 Mar 03, 2017

La sfirsitul verii 2016, la intersectia str. Zelinschi-Titulescu, au fost vandalizate mai multe semnele noi instalate "Trecere pietonala", dar... Mai Mult » « Less Information

str. Titulescu-Zelinschi

21-40 of 121 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.04 57.12%