Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
41-60 of 121 Rapoarte

Semnele "Trecere pietonala" vandalizate. 0 Problemă actuală

13:31 Feb 28, 2017

La sfirsitul verii 2016, la intersectia str. Zelinschi-Titulescu, au fost vandalizate mai multe semnele noi instalate "Trecere pietonala", dar... Mai Mult » « Less Information

str. Zelinschi-Titulescu

parc riscani-ciocana 0 Problemă actuală

13:02 Feb 09, 2017

Buna ziua. Incepind de linga traseul spre Ciocana si pina la cladirea unde este hotel unde sunt antrenari la impuscat trece pe sub pamint o... Mai Mult » « Less Information

parcul riscani paralel cu str.DIMO pina la studentilor

Gunoi in centru Colonitei 0 Problemă actuală

13:35 Dec 30, 2016

Cos pentru deseuri linga oprire in starea stricata. Se afla chiar in centrul satului. Mai Mult » « Less Information

Municipiul Chisinau, sat. Colonita

DEZASTRU 0 Problemă actuală

13:52 Dec 07, 2016

Gard distrus, vandalizari si dezastru drept la merginea drumului in centrul orasului ! asa ar trebui sa fie ?! Mai Mult » « Less Information

Ciuflea colt Bucuresti

Наркоманы и бомжи 0 Problemă actuală

22:44 Oct 03, 2016

На улице Кожбук (Центр), 24, перед домом имеется неоконченное строительство. Здание стало притоном для бомжей и наркоманов, регулярно туда наведывается... Mai Mult » « Less Information

Молдова, Кишинев, ул Кожбук, 24

Вандализм. Наркоманы. 0 Problemă actuală

12:44 Sep 23, 2016

На лестничных площадках и балконах (в особенности верхних этажей)постоянно собираются компании после которых остаются пластиковые бутылки использованные... Mai Mult » « Less Information

Молдова, Кишинёв, Н.Костин 61/2

Drum blocat de catre agentii ecenomici 0 Problemă actuală

13:07 Sep 15, 2016

Bună ziua, Astăzi, lângă policlinica Nr 8 a fost instalată o bară metalică, de către agenții economici amplasați în acea parte. Acest lucru... Mai Mult » « Less Information

Voluntarilor, Policlinica Nr.8

Drum blocat de catre agentii ecenomici 0 Problemă actuală

13:07 Sep 15, 2016

Bună ziua, Astăzi, lângă policlinica Nr 8 a fost instalată o bară metalică, de către agenții economici amplasați în acea parte. Acest lucru... Mai Mult » « Less Information

Voluntarilor, Policlinica Nr.8

Drum blocat de catre agentii ecenomici 0 Problemă actuală

13:07 Sep 15, 2016

Bună ziua, Astăzi, lângă policlinica Nr 8 a fost instalată o bară metalică, de către agenții economici amplasați în acea parte. Acest lucru... Mai Mult » « Less Information

Voluntarilor, Policlinica Nr.8

Tabla de sah deteriorata 1 În aşteptare

01:43 Aug 26, 2016

Str. Miron Costin, linga complexul memorial si havuz se afla tabla de sah care zilnic atrage copiii de toate virstele. Momentan aceasta prezinta... Mai Mult » « Less Information

Complexul memorial "Feciorilor Patriei-Sfinta Amintire"

Copii lipsiti de teren de joaca 2 În aşteptare

23:11 Jul 19, 2016

In anul 2015 in curtea blocului de pe str. Trandafirilor nr.39 au fost efectuate “lucrari de amenajarea curtilor blocurilor locative si locurilor... Mai Mult » « Less Information

Chsinau, str.Trandafirilor, nr.39

Statie de Troleibuze cu acoperisul stricat 1 Problemă actuală

13:51 Jul 19, 2016

Acoperisul statiei Dokuceaev de troleibuze este in totalmente stricat, ploua direct in statie iar cind este vint mare - bucati din acoperis... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Dokuceaev - Statia de Troleibuze

În prejma sărbătorii 4 Problema soluţionată

08:15 Jul 18, 2016

Ţinând cont că se apropie data de 27 august, cea de-a 25 aniversare a Independeţei a Republicii Moldova. Locuitorii acestei strazi din capitala... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, Str. Independenței 1-54

Vandalizari 3 În aşteptare

01:49 Mar 15, 2016

Subterana de la McDonalds este intr-o stare extrem de deplorabila , buticurile toate nu fuctioneaza si au fost vandalizate si sparte toate sticlele... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Daci 21/1

Coşuri de gunoi rablagite, bănci sparte, murdărie în scuar 4 Problema soluţionată

01:08 Jan 16, 2016

Scuarul situat la intersecţia str. Acad. A. Saharov şi D. Riscanu arată ca în Cernobâl. Coşurile de gunoi sunt rablagite, aproape toate fără... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Acad. A. Saharov - D. Riscanu

Вандализм. 0 Problemă actuală

13:01 Jan 14, 2016

Ученики соседней школы (лицей П.Рареш) (и некоторые жители дома) прогуливают уроки, курят, распивают спиртные напитки, употребляют наркотики... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, N.Costin 61/2

Поломаны скамейки на остановке 0 Problemă actuală

13:14 Nov 21, 2015

Прошу вас принять меры по устранению поломанных скамеек на автобусной остановке, так как граждане: пенсионеры, родители с детьми не имеют где... Mai Mult » « Less Information

Н.Милеску Спэтару 15 угол ул. Виеру

Problema 0 Problemă actuală

13:44 Sep 27, 2015

Мы, живем по улице Stefan cel Mare 6, подъезд 7, просим помощи в решении тех проблем, которые мы не можем решить своими силами. В связи с тем,... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Stefan cel Mare 6 scara 7

Monument de arhitectura distrus 2 Problemă actuală

13:32 Sep 15, 2015

Fatada cladirii din str. Columna 98 care este monument de arhitectura a fost mutilata si cel mai probabil ilegal. Pacat ca nimeni nu a oprit... Mai Mult » « Less Information

Chisinau str. Columna 98 (intersectie cu Puskin)

41-60 of 121 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.04 57.12%