Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
61-80 of 121 Rapoarte

Vandalizarea aspectului extern a peretilor cu inscriptii 1 În aşteptare

11:12 Sep 02, 2015

Vandalizare a aspectului exterior a blocurilor cu inscriptii de publicitate in forma deschisa. De ce nu se autosesizeaza politia? sa contacteze... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str-la 2 Florarii 6 + str. Pajurii 3/1

27 august 4 Problema soluţionată

13:37 Aug 08, 2015

Se apropie ziua Independentei, iar strada Independentei este intr-un dezastru cit ecologic atit arhitectoral cit si estetic. Rugam implicarea... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Independentei

Vandalizare 0 În aşteptare

13:22 Aug 05, 2015

Vandalizare a aspectului exterior a blocurilor cu inscriptii de publicitate in forma deschisa a produselor psihotrope. Aceste inscriptii sunt... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str-la 2 Florarii 6, str. Pajurii 3/1

Teren de joaca instalat de primarie stricat 0 Problema soluţionată

11:51 Aug 05, 2015

La intrarea in padurea de la Ciocana este teren de joaca. De la locul unde sunt toboganele au fost scoase podurile din lemn. Din aceasta cause... Mai Mult » « Less Information

Str. Mihail Sadoveanu, coltul Igor Vieru

Teren de joaca instalat de primarie stricat 0 Problema soluţionată

11:51 Aug 05, 2015

La intrarea in padurea de la Ciocana este teren de joaca. De la locul unde sunt toboganele au fost scoase podurile din lemn. Din aceasta cause... Mai Mult » « Less Information

Str. Mihail Sadoveanu, coltul Igor Vieru

Teren de joaca instalat de primarie stricat 1 Problema soluţionată

11:51 Aug 05, 2015

La intrarea in padurea de la Ciocana este teren de joaca. De la locul unde sunt toboganele au fost scoase podurile din lemn. Din aceasta cause... Mai Mult » « Less Information

Str. Mihail Sadoveanu, coltul Igor Vieru

Inscriptiile nu au fost sterse 0 Problemă actuală

13:48 Jul 07, 2015

Nu avem chiar pe nimeni sa pedepseasca asemenea lucruri la noi in tara? Deja ne scriu pe case si nimeni nu se gaseste vinovat. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Dokuceav 3

Vandalizări 2 Problema soluţionată

10:54 Jun 28, 2015

In fata sc III a blocului de pe bd Dacia 16/1, pe reteaua de termoficare este o traditie care se trage de mai multi ani,regulat de citeva ori... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Dacia 16/1 sc III

De ce nu simplifacti IMGFL-urile? 0 Sugestie

01:27 Jun 28, 2015

Orasul e foarte mic, fiecare IMGFL are cite un director si contabila. Pentru ce? Descentralizati-le! Sunt calculatoare in Moldova din 1996,... Mai Mult » « Less Information

Primaria, bulevardul Stefan cel Mare

Au scris pe bloc 0 Problema soluţionată

13:43 Jun 24, 2015

Au scris pe bloc si in ograda blocului! Va rugam sa autosesizati politia. Cine le permite sa faca asemenea lucruri. De ce nu se autosesizeaza... Mai Mult » « Less Information

Chisinua, str. Dokuceav 3

Constructie Neautorizata 1 Problema soluţionată

01:25 Jun 14, 2015

Buna ziua. La adresa aproximativa str. Belgrad 19, or. Chisinau are loc o constructie care nu satisface cerintele legale in vigoare, spre exemplu... Mai Mult » « Less Information

Chisinau str. Varsovia 1

Copaci vopsiti 0 Sugestie

13:16 Jun 06, 2015

Ce idee nazdravana de a vopsi copacii in mai multe culori!? Mai Mult » « Less Information

Chișinău, str. Vlaicu Pircalab

Испорченный дорожный знак 0 Problemă actuală

13:33 Jun 03, 2015

Испорченный дорожный знак на углу str. Puskin 24 Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Puskin 24

Statie vandalizata 0 Problemă actuală

16:53 May 28, 2015

Faceti statia de asteptare, ca de cind e pusa asa si sta vandalizata, de cel putin 5 ani ! http://alerte.md/reports/view/7684 http://alerte.md/reports/view/8057... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Independentei 4/1

Iluminare 1 Problema soluţionată

12:12 May 26, 2015

str.Randunele primul sector,mai bine de un an lipseste iluminatul stradal.La itersectia str.Costesti cu str.Randunele un fost politist,vinde... Mai Mult » « Less Information

str.Randunele 1

Stație distrusă 0 În aşteptare

13:18 Apr 11, 2015

Încă din iarnă am apelat la Dvs. privind repararea stației complet distruse, însă nimic nu s-a făcut. De ce așa iresponsabilitate?! Mai Mult » « Less Information

Chișinău, str. Independentei 4/2

Centrul de gazduire si orientare 0 Problemă actuală

13:31 Mar 29, 2015

Persoanele fără adăpost care vin în fiecare seară la ”Centrul de găzduire si orientare pentru persoanele fără domiciliu stabil”, amplasat pe... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, str. Haltei 9a

Набережная разрушается 0 În aşteptare

13:30 Feb 10, 2015

Набережная Valea Morilor уже разрушается а часть брусчатке на дне озеро. Кто нибудь будет отвечать за качество выполнения работ ? Mai Mult » « Less Information

Chişinău, parcul Valea Morilor

Вандализм 1 Problema soluţionată

00:49 Feb 10, 2015

Вандализм и не ухоженность дома. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Moscova 15/1

В подъезде разбито окно. 1 Problema soluţionată

13:51 Nov 23, 2014

На лестничной клетке между 2 и 3 этажом разбито окно. Mai Mult » « Less Information

str. Miron Costin 19/6 sc 8

61-80 of 121 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.04 57.12%