Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
81-100 of 121 Rapoarte

Pilon-lanterna dărâmat în parc 2 Problema soluţionată

01:55 Sep 19, 2014

Un fonar mic lânga arbuşti de tuia este dărâmat pe pământ în Parcul memorial "Feciorilor Patriei - Veşnica amintire". Mai Mult » « Less Information

Chişinău, Parcul memorial «Feciorilor Patriei - Veşnica amintire»

Отсутствует облицовка 0 Problema soluţionată

10:10 Aug 27, 2014

Облицовка входа в подземный переход по bd.Stefan cel Mare (напротив Академии Наук, возле Farmacia Familiei) сильно повреждена, а местами отсутствует.... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd.Stefan cel Mare 1

Lipsa piesa de sah DETS Ciocana 0 Problema soluţionată

12:49 Aug 25, 2014

Pe tabla de sah instalata in fata DETS Ciocana lipseste turnul negru. Mai Mult » « Less Information

DETS Ciocana

Incendierea lazilor de gunoi 2 Problema soluţionată

13:33 Aug 24, 2014

Pe teritoriul Scolii Profesionale si a caminelor destinate acesteia se da periodic (cel putin o data la 3-4 zile) foc la gunoiul din lazile... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Ion Pelivan 30

Acoperis deteriorat la statiile de transport public 0 Problema soluţionată

11:29 Aug 21, 2014

Acoperisul de la statiile de transport public este deteriorat ceea ce aduce la impractibilitatea acestora in timpul ploilor. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Ialoveni 103/96

Statie publica fara acoperis!!! 5 În aşteptare

10:51 Aug 20, 2014

Pe str.Calea Iesilor din mun.Chisinau, statia de trolebuz "Parcul Alunelu" vis-a-vis de S.A. Zorile nu are acoperis, oamenii nu au unde sa se... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Calea Iesilor

Semn vandalizat 0 Problema soluţionată

23:23 Jul 22, 2014

La intersectia Zelinschi-Titulescu este semn scos din pamint (vandalizat). Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Titulescu 20

Statie in stare rea 1 Problema soluţionată

22:19 Jun 19, 2014

Agentul economic care are magazin in statie, nici nu are de gind s-o amenajeze, e un dezastru peretii jerpeliti, scaun stricat etc.! Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Traian 13

Parcare abuziva 1 În aşteptare

01:24 Jun 17, 2014

Unii locatari ai blocului Albisoara 76/2 si-au amenajat teritoriul din fata casei (placi de trotuar) si au instalat obiecte antiparking. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Albisoara 76/2

Staţie distrusă 2 Problema soluţionată

13:46 Jun 15, 2014

Staţie distrusă, avariată şi fără nici un aspect! Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Traian 13

Banci deteriorate 0 În aşteptare

13:07 Jun 13, 2014

Din 2006 de cind s-au instalat bancile pe bd.Traian si str.Independentei, nu s-au mai ingrijit! Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Independentei 5/1

Leagan vandalizat 1 Problema soluţionată

01:30 Jun 09, 2014

Leaganul din ograda noastra, ca mai este si unicul din regiunea noastra a fost vandalizat de catre cei ce beau noaptea si a ramas fara scinduri,... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Miorita 10

Vandalism 1 Problema soluţionată

01:22 Jun 09, 2014

in curtea blocului nostru singurul scaun ce-l avem in fata scarii este stricat, cineva si-a luat lemnele la foc, iar noi suntem nevoiti sa stam... Mai Mult » « Less Information

Chisinau,str.Miorita 10

Dezlipirea graficelor 1 Problema soluţionată

13:36 Jun 08, 2014

Amninistratia magazinului din statie a dezlipit graficul de circulatie a troleibuzelor şi l-a aruncat, lipind afişele lor cu reclamă ! Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd Traian 16

Statie avariata 2 În aşteptare

21:48 Jun 04, 2014

Construiti, va rugam un acoperis la statia indicata pe harta. Pe timp de ploaie ea isi pierde rostul. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Independentei 18/1

Vandalizări 4 Problema soluţionată

12:48 Jun 04, 2014

Este necesar de blocat accesul in Hotelul National pentru ca vandalizările sa nu continue. Cladirea este desenata, aceasta observîndu-se de... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Stefan cel Mare 4

Staţie avariată 1 Problema soluţionată

12:45 Jun 04, 2014

Staţie distrusă chiar în centrul capitalei. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Ciuflea

Statii distruse 1 Problema soluţionată

10:41 Jun 03, 2014

Statiile de linga gara de Sud-Vest sunt distruse, iar scarile subteranei ruinate. De asemenea, in subterana, persista mirosul urit si lipsa... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Spicului

Orarele vechi a troleibuzelor si statii deteriorate 3 Problema soluţionată

13:22 May 26, 2014

La statia de pe strada Mircesti( urmatoarea dupa cea de la Universitatea Agrara) este afisat orarul de circulatie invechit a troleibuzului 29.... Mai Mult » « Less Information

Chisinau , str.Mircesti 22

Курение в подъезде 2 Problema soluţionată

13:47 Feb 26, 2014

Жильцы, проживающие по адресу: Кишинев, ул. Сармизеджетуса 37/2 кв. 9 курят в подъезде, несмотря на неоднократные личные просьбы и обращения... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Sarmizegetuza 37/2

81-100 of 121 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.04 57.12%