Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
101-120 of 121 Rapoarte

Statie avariata 5 În aşteptare

01:56 Jan 02, 2014

Pe traseul ce uneste intersectia str. Bacioii Noi cu bd. Dacia sunt avaiate statiile de transport public. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Dacia intersectie cu str. Bacioii Noi

Парк "ALUNEL" 3 Problema soluţionată

00:55 Nov 26, 2013

Когдато то здесь был фонтан.После попытки начала строительства, и последующего запрета,оставили за сабой разруху.Теперь здесь неровные кучи... Mai Mult » « Less Information

ул. Каля Ешилор парк "АЛУНЕЛ"

Semn de circulatie furat 3 Problema soluţionată

13:23 Nov 20, 2013

Pe strada Gheorghe Alexandrescu, la intrare in parcul Valea Morilor a fost furat semnul de circulatie "Intrare auto interzis". Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.G.Alexandrescu

Parcare ilegala pe trotuar 1 Problema soluţionată

13:34 Oct 04, 2013

Proprietarul masinii refuza sa ia masina de pe trotuar, afirmind ca este din politie! Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Stefan cel Mare 71

Container descuiat 1 Problema soluţionată

20:24 Sep 04, 2013

Containerul care ar trebui sa fie incuiat cu lacata este descuiat. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Decebal 19

Tăierea pomilor fructiferi 1 Problema soluţionată

22:05 Sep 03, 2013

Pe 31 august a fost tăiat de pe lotul de pămînt, situat pe stradela A. Botezatu 2, colţ cu str. Romană 30, 6 pomi fructiferi: 3 meri, 2 caişi,... Mai Mult » « Less Information

Chişinău, str-la A. Botezatu 2, colţ cu str. Romană 30

Сняли скамеики 1 În aşteptare

13:12 Aug 15, 2013

По улице Cармисегетуза 1 сняли все скамейки или украли у всех подъездов в Жек обратились они послали в милицию так и не решили ,а мы остались... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Sarmizegetusa 1

Ghereta vandalizata 2 Problema soluţionată

13:42 Jul 15, 2013

La intersectia str. Decebal cu str. Zelinski, linga statia de troleibuze este o ghereta de tigari, care inca cu o luna in urma a fost sparta... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. N. Zelinski 22

Vecinii strica viata! 0 Problema soluţionată

13:24 Dec 26, 2012

Buna! Am o problema foarte delicata si interesanta, si dupa cum se observa, tuturor le e in "fund" de asta tot... Incep cu inceputul: Locuiesc... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Lomonosov 49/2 ap.55

Galagie 1 Problema soluţionată

01:13 May 13, 2012

Va rugam mult din partea locatarilor casei ce se afla pe strada Butucului 14 , in subsol functioneaza magazinul TARCOM 24/24 inposibil sa te... Mai Mult » « Less Information

Chisinau str. Butucului 14

Tevi instalate ilegal 0 Problema soluţionată

13:55 May 06, 2012

Tevi instalate ilegal pe portiunea de drum pentru pietoni inaintea restaurantului "DeLuxe" de pe str. Dacia 27 sector Botanica. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Dacia 27

Aleea distrusa la Molexpo 0 Problema soluţionată

13:28 Apr 09, 2012

A fost distrusa o alee de trandafiri si defrisati o sumedenie de copaci vii la Moldexpo !!! Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Ghioceilor 1 -Moldexpo

Gard decorativ nou furat 0 Problema soluţionată

12:01 Jan 10, 2012

In noaptea de duminica pe luni (08-09.01.2012)a disparut Gard decorativ nou montat. Intro noapte el a fost furat. Se afla chiar akolo unde am... Mai Mult » « Less Information

str.G.Alexandrescu. Damba de la iaz.

Monument Vandalizat 0 Problema soluţionată

15:45 Dec 30, 2011

Pe girotoriul Piata Unirii Principatelor este ,de mai mult timp,deteriorat monumentul.Poate merita in ajunul anului 2012 reparat? Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Piata Unirii Principatelor

Cineva blocheaza ascensorul 0 Problema soluţionată

08:31 Oct 07, 2011

Buna ziua. Deja de 2-3 luni incoace cineva blocheaza ascensorul dupa orele 20:00 pina dimineata dupa 06:00. Iar uneori si in timpul zilei. Noi... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Dacia 17 scara 2

памятник разбит 0 Problema soluţionată

19:31 Oct 06, 2011

На территории Еврейского кладбища давно был надрезан сук диаметром примерно больше 30 сантиметров на высоте 1.5 мер от земли и который разбил... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Belinskii x str. Pelivan

cafe 033 0 Problema soluţionată

16:51 Sep 27, 2011

Sera de seara sunt tipete toata noaptea si batai. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Petru Zadnipru 5

Statie de troleu distrusa 0 Problema soluţionată

15:57 Sep 26, 2011

Statie de asteptare pe strada Gernoble, aproximativ din luna iulie este distrusa in urma ce un automobil a intrat in plina viteza in ea. Oare... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Grenoble

Inscriptii indecente 0 Problema soluţionată

15:42 Aug 02, 2011

Pe gardul unui santier, unde se contruieste un bloc locativ, sunt inscriptionate cu rosu cuvinte indecente! Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.M. Sadoveanu, vizavi de blocul locativ nr.28

Simulare de scaun 0 Problema soluţionată

03:37 Jul 26, 2011

In fata blocului a ramas doar speteaza din scaun. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. M.Costin

101-120 of 121 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.04 57.12%