Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
21-40 of 303 Rapoarte

Categorii

Comerţ

nerespectarea conditiilor sanitare 0 Problemă actuală

13:23 Mar 26, 2018

Buna ziua. Vreau sa Va informez ca am ramas profund socat sa constat ca in centrul comercial VELMART, adresa: str. C. Brancusi 3, Chisinau nu... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, str. Constantin Brâncuși 3

Parcare ilegala fara destribuire de bon fiscal si ceculi catre clienti 0 Problemă actuală

13:54 Mar 05, 2018

Pe strada G.Alexandrescu cu intersectia Ghioceilor (Buiucani, intrare in parc "Aventura" si Valea Morilor) activeaza o pacrcare care nu destribuie... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, G.Alexandrescu intersectie cu Ghioceilor.

Spatiu public ocupat neautorizat. 0 Problemă actuală

13:04 Mar 05, 2018

Pe strada G.Alexandrescu cu intersectia Ghioceilor (Buiucani, intrare in parc "Aventura" si Valea Morilor) activeaza o Ghereta care este amplasata... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, G.Alexandrescu 15

Categorii

Comerţ

торговля 0 Problemă actuală

23:20 Feb 08, 2018

В секторе Ботаника по адресу str.Nicolai Zelinski 36 находится магазин Family market (Бусуйок) который работает 24 часа,и напротив него есть... Mai Mult » « Less Information

Кишинев str.Nicolai Zelinski 36

Categorii

Comerţ

Produse expirate 0 Problemă actuală

01:51 Feb 06, 2018

In magazinul vira-const de la piata delfin se vind produse expirate. Mai Mult » « Less Information

Strada alba iulia 198

comert stradal 0 Sugestie

13:33 Jan 24, 2018

Stimată Administraţie municipală Chisinau,ministerul Economiei si infrastructurii Stimată doamnă Silvia Radu - primar interimar de Chisinau,... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Haltei 21/2

Categorii

Comerţ

vinzator neonest 0 Problemă actuală

11:04 Jan 03, 2018

o doamna vinde pe fb produse de peste (icre samd )nu prezinta certif sanitar , nu da cecul si mai mult ca atit produsul nu are framajul care... Mai Mult » « Less Information

chisinau ,str cantemira 6/2 ap 41 et 9

Categorii

Comerţ

Gheretă 0 Problemă actuală

10:46 Nov 21, 2017

Bună ziua, Acum vreo 2 săptămâni, pe str. Grenoble 106, chiar lângă staţia de troleibuz nr. 17 a mai "înflorit" o gheretă. Cât de legală este... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Grenoble 106

Categorii

Comerţ

Gheretă 0 Problemă actuală

01:16 Nov 21, 2017

Bună ziua, Acum vreo 2 săptămâni pe str. Grenoble 106, chiar lângă staţia de troleibuz nr. 17 a mai "înflorit" o gheretă. Cât de legală este... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Grenoble 106

strada blocata - продолжение мыльной оперы 0 Problemă actuală

13:33 Nov 10, 2017

проезжая часть матей милло - http://www.alerte.md/reports/view/9103 до сих пор абсолютно никаких изменений. претура ботаники более чем в курсе... Mai Mult » « Less Information

matei millo

Constructii ilegale in zona verde 0 Problemă actuală

22:43 Oct 04, 2017

Au fost detonate tearse in parc si asamblate zone cu mese/scaune care se dau in chirie Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Dimo, langa parcul de Atractii

Растущий «аппетит» директора Апэ Канал Кишинэу, Вероники Херцы 0 Problemă actuală

11:34 Sep 15, 2017

Будучи председателем совета акционеров Апэ Канал Кишинэу, Вероника Херца обвиняла предыдущего директора в излишней роскоши, а сама, вступив... Mai Mult » « Less Information

Кишинёв

Растущий «аппетит» директора Апэ Канал Кишинэу, Вероники Херцы 0 Problemă actuală

11:34 Sep 15, 2017

Будучи председателем совета акционеров Апэ Канал Кишинэу, Вероника Херца обвиняла предыдущего директора в излишней роскоши, а сама, вступив... Mai Mult » « Less Information

Кишинёв

Categorii

Comerţ

comerțul stradal, drumuri 0 Sugestie

01:50 Sep 15, 2017

Pe strada coanda se efectuează comerțul de pe carosabilul străzii. Zilnic sunt comise multiple situații de conflict și de accident dincauza... Mai Mult » « Less Information

Chișinău str H. Coanda

Categorii

Comerţ

Bar fara acordul locatarilor 0 Problemă actuală

13:28 Sep 12, 2017

La parterul blocului locativ nr.13/2, din strada Cornului, mun.Chisinau, un agent economic amenajeaza un local in care se va comercializa bere.... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Cornului, 13/2

Дорога Матей Милло 0 Problemă actuală

10:38 Jul 11, 2017

проезжая часть дороги Матей Милло перекрыта больше чем наполовину продавцами овощей и фруктов "не вписавшихся" в границы участка предназначенного... Mai Mult » « Less Information

str. Hr Botev 17

Categorii

Comerţ

Piata Centrala 0 Problemă actuală

11:48 Jul 05, 2017

In piata centrala unii vinzatori utilizeaza cintare ”modificate”: astupând cu hârtie ecranul cântarului din partea cumpărătorului; cântarele,... Mai Mult » « Less Information

Piata Centrala Chisinau

Mansarda NEAUTORIZATA, LOCUIM IN MUCEGAI!!! 0 Problemă actuală

12:20 Jun 08, 2017

Locuim in mucegai, ne demolam, iar constructia merge(neautorizat)zilnic 9.00-18.00 de luni-simbata, amendata si nimic. "Construct Mansarda"... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Dumitru Riscanu 37

Terasa amenajata ilegal la intrare in parcul Valea Morilor 0 Problemă actuală

13:30 May 25, 2017

La intrarea in parcul Valea Morilor linga o ghereta a fost amenajata o terasa fara licenta unde beu bauturi aloolice, fumeaza tigari. Terasa... Mai Mult » « Less Information

Buiucani, str.G.Alexandrescu (linga blocul nr.15), Intrare in parcul Valea Morilor

21-40 of 303 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.04 57.12%