Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
41-60 of 303 Rapoarte

матей милло - продажа на дороге 0 Problemă actuală

11:07 May 19, 2017

Добрый день проблема рынка "Будапешт" а именно блокирование проезжей дороги Матей Милло торговыми столами продавцами овощей и фруктов существует... Mai Mult » « Less Information

str. Matei Millo

Categorii

Comerţ

Mulțumesc pentru butcă 0 Problemă actuală

01:50 May 05, 2017

Botanica arată mult mai frumos cu încă o butcă de fructe la intersecția Cuza Vodă cu Independenței. Mulțumesc preturei Botanica și primăriei... Mai Mult » « Less Information

Cuza Vodă x Independenței

Categorii

Comerţ

Activitate ilegala de antreprenor 0 Problemă actuală

01:42 Apr 28, 2017

Pe str. Grenoble 302/9, Chisinau, activeaza ilegal un service auto. A fost amendat Semeico Vasile de politistul de sector, dar el isi continua... Mai Mult » « Less Information

str. Grenoble 302/9

Comert ilegal cu preturi extra majorate 0 Problemă actuală

13:53 Apr 18, 2017

La intrare in parcul Valea Morilor au fost instalate citeva gherete ilegale de comert. Ce nu ofera bon de plata si nu au autorizatie de comert... Mai Mult » « Less Information

Intrarea in parcul Valea Morilor din strada Ghioceilor si str.G.Alexandrescu

Parcare ce nu destribuie nota de plata 0 Problemă actuală

13:48 Apr 18, 2017

La intrarea in Valea Morilor, linga parcul Aventura este o parcare ce nu destribuie nota de plata pentru abonament lunar de 250 lei. Rugam... Mai Mult » « Less Information

str.Ghioceilor, intrarea in parc Valea Morilor.

Panou masiv de publicitate nr.2 2 Problema soluţionată

13:33 Apr 18, 2017

Buna ziua, Pe straga G.Alexandrescu 13 si intersectie fost instalat pe stilp de iluminare panou masiv de publicitate (chirie apartamente) instalat... Mai Mult » « Less Information

G.Alexandrescu 13

Panou de publicitate instalat ilegal 1 Problema soluţionată

13:26 Apr 18, 2017

Buna ziua, Pe straga G.Alexandrescu 17 si intersectie cu 15 a fost instalat pe stilp de iluminare panou masiv de publicitate (chirie apartamente)... Mai Mult » « Less Information

str.G.Alexandrescu 17 si intersectia cu casa 15.

Aleea Garii Feroviare 0 Problemă actuală

10:53 Mar 20, 2017

D.Primar si domni consilieri, va rog sa ne spuneti, cine a permis ca pe Aleea Farii Feroviare si in Parcul Garii Feroviare sa-si desfasoare... Mai Mult » « Less Information

Chisinau,Aleea Garii

Constructie ilegala 0 Problemă actuală

13:53 Mar 06, 2017

Pe spatiul verde din statia de troleibuze (str. Iazului) a fost plasata o plac de beton cu o cutie din metal de comercializarea a apei. Verificati... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Ceucari, statia de troleibuze "Str. Iazului"

Ghereta abandonata 0 Problemă actuală

22:04 Mar 04, 2017

ghereta abandonata si vandalizata, necesita a fi evacuata. Mai Mult » « Less Information

Traian 13 (mai sus de fidesco)

Instalarea butic pe spațiul verde 0 Problemă actuală

13:43 Jan 25, 2017

Încă în data de 22.12.2016 am raportat pe site-ul www.chisinau.md despre faptul că pe str. Ceucari, chiar lângă stația de troliebuze (str. Iazului)... Mai Mult » « Less Information

Str. Ceucari (stația de troleibuze ”Str. Iazului”)

Незаконные крыши,полеты и строения ,Болгарская 105 0 Problemă actuală

13:33 Jan 12, 2017

Добрый вечер! В Кишиневе ,по ул. Болгарская 105 ,находиться здание архитектурной ценности , облепленное незаконными пристройками ,ролетами,крышами,заняли... Mai Mult » « Less Information

Болгарская 105

2 gherete amplasate recent 0 Problemă actuală

11:23 Jan 04, 2017

Din cate am inteles Dl primar zicea ca nu mai permite amplasarea noilor gherete...e un caz de amplasare ilegala sau e un caz de coruptie in... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Vasile Lupu 19

Categorii

Comerţ

Zeci de gherete noi apar pe strada Academiei si Dokuceaev 0 Problemă actuală

01:35 Nov 12, 2016

Gherete de tot felul: mobile si cu fundament apar zilnic pe strada Dokuceaev si str. Academiei - Va rugam opriti acest fenomen. Mai Mult » « Less Information

str.Dokuceaev si str.Academiei

Categorii

Comerţ

Zilnic are loc comert ilegal de produse alimentare la intersectia Academiei si sos.Hincesti 0 Problemă actuală

23:18 Oct 14, 2016

Chiar sub nasul Sectorului de poliţie nr. 2 (de pe şos. Hînceşti, 62 A) are loc asemenea comert, zilnic. De ce nu se autosesizeaza politistii... Mai Mult » « Less Information

sos.Hincesti intersectie str.Academiei

Categorii

Comerţ

IMC inselatori 0 Problemă actuală

10:01 Aug 26, 2016

Ilegalitatile continua din partea IMC market ! de ce nu se intervine fata de porcariile lor !! http://alerte.md/reports/view/10359/ Mai Mult » « Less Information

Ion Creanga 78

Categorii

Comerţ

Opriti comertul ilegal din fata Directiei Generale de Comert 0 Problemă actuală

13:42 Aug 20, 2016

Va rugam, ajutati reprezentantii Directiei Generale de Comert - care nu-si fac meseria sa opreasca comertul ilegal chiar din fata institutiei... Mai Mult » « Less Information

str. Dokuceaev intersectie sos. Hincesti

Categorii

Comerţ

Inselaciuni 0 Problemă actuală

01:11 Aug 15, 2016

De ce nu se investigheaza ?!? http://alerte.md/reports/view/10359/ Mai Mult » « Less Information

Ion Creanga 78

Categorii

Comerţ

Va rugam opriti din nou comertul ilegal la intersectia Sos. Hincesti si str. Dokuceaev 0 Problemă actuală

23:16 Aug 13, 2016

Comertul ilegal la aceasta intersectie iarasi a reluat. Vinzatori de carti si legume, seara bauturi alcoolice. Rusine, chiar nu puteti stopa... Mai Mult » « Less Information

str. Dokuceaev intersectie sos. Hincesti

Categorii

Comerţ

Незаконная торговля возле дома. 2 Problema soluţionată

10:42 Aug 01, 2016

Рядом с домом 36 по бульвару Dacia осуществляется незаконная (как хочется верить) торговая деятельность открытого типа. Данный торговый агент... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, sectorul Botanica, bd. Dacia 36

41-60 of 303 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.04 57.12%