Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
81-100 of 303 Rapoarte

Categorii

Comerţ

Vinzari ilegale in masa pe bd. Gagarin 0 Problemă actuală

13:51 Mar 26, 2016

Deja de multi ani pe bd. Gagarin se vinde ilegal sumedenie de chestii casnice ieftine, haine second hand de oameni saraci pentru oameni tot... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bulevardul Gagarin

Trotuar blocat 2 Problema soluţionată

13:54 Mar 20, 2016

Trotuar blocat de ghereta neautorizata (vinzare fructe si legume). * Multiple cazuri/situatii periculoase si de accident. Pietonii sunt nevoiti... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Dacia 51

Categorii

Comerţ

Gherete mobile cu flori 2 Problemă actuală

01:52 Mar 20, 2016

Peste noapte au aparut multe gherete mobile cu flori si vinzatori de fructe exotice care vind chiar in strada. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Dokuceaev - sos.Hincesti

Categorii

Comerţ

Haos 1 Problema soluţionată

10:47 Mar 18, 2016

Gherete cu fructe care apar peste noapte! Cit se mai poate cu acest haos? Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Zelinski colt bd. Decebal

Copac taiat partial 2 În aşteptare

23:05 Mar 17, 2016

Pentru a putea fi instalata ghereta neautorizata - a fost partial taiat copacelul din spate. Legal oare? Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Dacia 51

Vandalizari 3 În aşteptare

01:49 Mar 15, 2016

Subterana de la McDonalds este intr-o stare extrem de deplorabila , buticurile toate nu fuctioneaza si au fost vandalizate si sparte toate sticlele... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Daci 21/1

Categorii

Comerţ

Nerespectarea conditiilor 2 Problema soluţionată

13:17 Mar 14, 2016

Ne indigneaza ca la Fidesco, la pelmeni, fructe inghetate si alte produse de la frigider este doar in căuş de incarcat si lumea umbla si cauta... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Traian 13/1

Comert stradal. Mizerie 1 Problema soluţionată

22:58 Feb 22, 2016

Stau chiar sub semafor, ca sa treci drumul trebuie sa mergi pe carosabil, pentru ca astia cu lapte si carne blocheaza trecerea de pietoni si... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, Str. Cuza Voda 23, intersectie cu str. Independentei

Ghereta neautorizata 1 În aşteptare

13:14 Feb 20, 2016

De cateva zile a aparut o ghereta comerciala langa semaforul de pe soseaua Muncesti 402. As dori ca organele competente sa verifice legalitatea... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Sos. Muncesti 402

Categorii

Comerţ

Брошенный ларёк 1 În aşteptare

10:17 Feb 19, 2016

Строительная компания не убрала за собою ларёк! Пересечение str. Alecu Russo и str. N. Dimo за "магазином Nr.1". Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Alecu Russo - str. N. Dimo

Categorii

Comerţ

Магазин Рышкану 1 Problema soluţionată

13:24 Feb 15, 2016

Ценники на многих товарах отсутствуют,цена указанная на ценнике не соответствует цене выбитой чеке, в хлебном отделе тараканы. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. D.Riscanu 11

Categorii

Comerţ

Comert stradal pe teritoriul parcului 1 În aşteptare

10:07 Feb 15, 2016

Raport repetat de ani de zile! Care duce la senzatia ca autoritatile publice locale tolereaza comertul stradal. De citiva ani activeaza comercianti... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. A. Sahorov / str. D. Riscanu

Parcări neregulamentare 0 Problemă actuală

01:44 Feb 14, 2016

Pe portiunea dintre Sos. Hincesti si str. Valea Dicescu, Telecentru - zilnic soferii se parcheaza pe trotuarul (distrus) si nu putem deloc sa... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Sos. Hincesti si str. Valea Dicescu

Categorii

Comerţ

Taraba cu fructe 2 Problema soluţionată

11:02 Feb 09, 2016

Buna ziua! Am observat ca ghereta cu fructe si legume amplasata la intersectia str. Cuza-Voda cu Independentei a disparut! Nu stiu care e motivul,... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Cuza -Voda 26/1

Categorii

Comerţ

Брошенный ларёк 1 În aşteptare

10:50 Feb 08, 2016

Брошенный ларёк который надо убрать. Между домом str. Matei Basarab 6 и вулканизацией Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Matei Basarab 6

Categorii

Comerţ

Incomoditate 1 Problema soluţionată

13:53 Feb 02, 2016

Cind va disparea ghereta pusa obraznic drept pe trotuar si in drept cu zebra de pe carosabil ? Incomodeaza mult trecerea! Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Cuza Voda colt str. Independetei (la semafor)

Categorii

Comerţ

Брошенный овощной ларёк 1 Problema soluţionată

23:01 Jan 16, 2016

Брошенный овощной ларёк который надо убрать. Mai Mult » « Less Information

Московский проспект 13/3A

Categorii

Comerţ

Брошенный ларёк 0 Problemă actuală

22:30 Jan 16, 2016

Брошенный ларёк который давно надо убрать. Угол str. N. Milescu spatarul 17 и str. Igor Vieru 19 Mai Mult » « Less Information

Угол str. N. Milescu spatarul 17 и str. Igor Vieru 19

Categorii

Comerţ

Culmea obrazniciei 3 Problema soluţionată

08:23 Dec 24, 2015

Culmea obrazniciei ! Un agent economic si-a instalat ghereta drept in mijlocul trotuarului cu blocarea directa a accesului a pietonilor, iar... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Cuza-Voda colt Independetei la semafor si trecerea de pietoni

Categorii

Comerţ

Bătaie de joc!!!! 1 Problema soluţionată

10:05 Dec 18, 2015

Pe bulevardul Cuza Vodă, 24 (intersecţie cu strada Independenţei)este amplasata o gheretă drept pe trecerea de pitoni, oameni buni, ce e cu... Mai Mult » « Less Information

Chişinău, bd. Cuza Vodă, 24

81-100 of 303 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.04 57.12%