Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
101-120 of 303 Rapoarte

Lipseste statia autobuzului №19 1 În aşteptare

23:39 Dec 10, 2015

Pe str. Sarmizegetusa lipseste statia de autobuz (spre bd. Cuza Voda). Si toate rutierele se opresc chiar dupa intersectie, deoarece pe statia... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Sarmizegetusa

Categorii

Comerţ

Petiţie 2 Problema soluţionată

13:57 Nov 30, 2015

La intersecţia strazii Indepedenţei cu bulevardul Cuza Vodă, s-a instalat o tarabă chiar împiedicând trecerea de pietoni, limitând accesul la... Mai Mult » « Less Information

Chişinău, bd. Cuza Vodă/ str. Independenţei

Categorii

Comerţ

Comert ilegal 0 Problemă actuală

13:54 Nov 02, 2015

Putem sa raportam la nesfarsit, dar problema tot nu se rezolva. Politia nu se autosesizeaza. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, sos. Hincesti intersectie str.Dokuceaev

Drum distrus de catre vanzatorii ce comercializeaza produsele in strada !! 0 Problemă actuală

01:01 Oct 19, 2015

Va rugam sa reparati portiunile de drum unde a fost distrus de catre comerciantii ilegali sau de catre subdiviziunile primariei pe Str. Alba-Iulia... Mai Mult » « Less Information

Alba Iulia

Categorii

Comerţ

Strada blocata 3 În aşteptare

12:46 Sep 28, 2015

Добрый день, уже более 10 лет по улице Матей Милло (Ботаника - возле базарчика Будапешт) практически перекрыто движение по причине оккупирования... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Matei Mllo

Categorii

Comerţ

Comert ilegal cu lipsa de igiena 0 Problemă actuală

01:49 Sep 22, 2015

Cit o sa mai toleram vinzarea de produse alimentare la colt de strada sos. Hincesti intersectie cu str.Dokuceav - cita lume sa se mai otraveasca?... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Dokuceav intersectie sos. Hincesti

Gandaci la Soiuz 1 Problema soluţionată

13:23 Sep 16, 2015

Complexul comercial Soiuz (etajul cu produse alimentare) este infestat cu gândaci (tarakani). Aceștia sunt peste tot și umbla prin produse alimentare... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, A. Russo 1

Pericol pentru copii 0 În aşteptare

13:12 Sep 13, 2015

Parcul eroilor din Afganistan a devenit pista de curse a tot felul de triciclete care se dau in arenda, unica zona unde copii puteau alerga... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Moscova

Categorii

Comerţ

Schimbati nivelul pietelor 0 Sugestie

01:55 Sep 13, 2015

Curatenie trebuie sa fie in capul discutiilor cind vorbim de piete de produse alimentare. De asemenea nu uitati de o conditie obligatorie -... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bul. Stefan Cel Mare

Categorii

Comerţ

Multe gherete pe strada Dokuceav 0 Problemă actuală

01:12 Sep 13, 2015

Este magazinul NR1, de ce mai dati voie sa apara 10 gherete, de carne, cirnat si haine. Pentru ce? Strica din frumusetea strazii Dokuceav. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Dokuceav

Piata de la Dokuceav 0 Sugestie

01:41 Sep 12, 2015

Deja stau al treilea an si nimic nu fac cu aceasta piata care ar putea avea un impact enorm pentru sectorul telecentru. Rugam repararea acesteia. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Dokuceav Piata

Categorii

Comerţ

Prea multe gherete! 0 Problemă actuală

01:49 Sep 09, 2015

De la un timp apar tot mai multe si mai multe gherete intre Dokuceav 4 si 13, gherete de carne, floreni, haine, apa. Sunt magazine in jur de... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Dokuceav 4

Piata de la str. Dokuceav 0 Problemă actuală

01:49 Sep 08, 2015

Este o piata cu un potential enorm pentru bugetul orasului, care nu se valorifica de ajuns. Mii de oameni fac cumparaturi, si multe alte mii... Mai Mult » « Less Information

Chiisnua, str. Dokuceav

Categorii

Comerţ

Comert ilegal 0 Problemă actuală

01:38 Sep 08, 2015

Comert ilegal de citiva ani care ocupa tot trotuarul la intersectie. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, sos. Hincesti

Categorii

Comerţ

Заброшеные Ларьки ? 1 În aşteptare

13:39 Sep 03, 2015

Во дворе дома по бульвару Dacia 36 находятся два торговых ларька (всего три, но один работает), которые уже довольно продолжительный период... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Dacia 36

Categorii

Comerţ

Comert ilicit 0 Problemă actuală

13:26 Aug 29, 2015

Sectorul de politie e chiar peste drum. Piata are multe mese goale, la 2 pasi de strada. Este o mizerie cum vind pe jos, imbulzeala si probleme.... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Dokuceav - sos. Hincesti

Categorii

Comerţ

Abuz 0 În aşteptare

22:55 Aug 25, 2015

Terasa im mijlocul trotuarului, ocupata abuziv de Gustosel ! Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Cuza-voda

Terasa improvizata pe gazon 4 Problema soluţionată

13:47 Aug 13, 2015

Teresa improvizata pe gazon ! continua sa activeze fara nici o jenă ! Culmea obrazniciei acapararea abuziva a terenurilor verzi !!! LUATI ATITUDINE... Mai Mult » « Less Information

Dacia colt Cuza Voda

Vinzare ilicita 0 Problemă actuală

13:36 Aug 13, 2015

Buna ziua, In fiecare seara, de la aproximativ orele 20:30 vin pe o banca care se afla pe strada G. Alexandrescu, pe damba de la iazul Valea... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. G.Alexandrescu (Valea Morilor, damba in fata blocului numarul 17)

Dezastru 0 În aşteptare

13:46 Aug 12, 2015

In fata chioscului de galanterie drumul este total distrus, sunt pietre si elemente ascutite de metal care pun in pericol viata trecatorilor.... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Traian 16 (Î.I Cracea I.)

101-120 of 303 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.04 57.12%