Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
21-40 of 811 Rapoarte

Ветка ломает крышу Miorita 5/2 0 Problemă actuală

01:33 Sep 24, 2018

Ветка дерева ломает крышу 5 этажного дома уже 3-й год. Каждый раз когда на улице сильный ветер огромная ветка стучит по крыше. председатель... Mai Mult » « Less Information

Miorita 5/2

pericol 0 Problemă actuală

12:29 Sep 13, 2018

in ograda la str Dumitru riscanu 14, sector riscani ,chisinau atirna o creanga mare , gata sa cada peste oameni. exact dedesubt este trotuar... Mai Mult » « Less Information

str. D. riscanu 14

Iluminat şi crengi 0 Problemă actuală

13:33 Sep 11, 2018

Între blocurile de locuit amplasate pe str. Lech Kaczynski 6/3 şi 6/4, pe timp de noapte lipseşte iluminatul stradal. De asemenea, pe copaci... Mai Mult » « Less Information

str. Leck Kaczynski 6/3 şi 6/4

Сухое дерево. Тополь. 0 Problemă actuală

13:15 Sep 06, 2018

Сухое дерево. Тополь. До стены дома - 2 метра. До тротуара-2 метра. До проезжей части-6 метров. Mai Mult » « Less Information

Буюканы, ул.В.Лупу дом 83

Copac uscat ce se tine de fire electrice 0 Problemă actuală

22:40 Aug 22, 2018

Pe str.Sucevita 11, or Chisinau, in fata salonului de frizerie, un copac usct necesita a fi taiat din motivul ca risca sa cada pe carosabil... Mai Mult » « Less Information

Chisnau, str. Sucevita 11

Agenție. Copaci necuratiti. Ramuri care stau să cadă. 0 Problemă actuală

13:25 Aug 21, 2018

Str. 31 august, în fata blocului.3 a academiei de muzica. De curând au fost curatiti copacii, însă lucru a fost făcut necalitativ. Foarte multe... Mai Mult » « Less Information

Str. 31 august, 137

Deșeuri în grădinițe și curți 0 Sugestie

10:07 Aug 07, 2018

Anvelopele auto sunt deșeuri periculoase. Ele nu pot fi un element de decor sau folosite ca gard. Anvelope utilizate se descompun în timp de... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. M. Viteazul 11

Nuc cazut peste trotuar 0 Problemă actuală

01:29 Jul 31, 2018

La coltul blocului din str. COSIUJENI 8/5 este un nuc care s-a rupt din trunchi. Crengile incurca atit la trotuar cat si la accesul automobilelor... Mai Mult » « Less Information

Codru, str. Costiujeni 8/5

Blocare acces la drum public 0 Problemă actuală

13:42 Jul 26, 2018

Locatarii blocului construit de compania Camelon (strada Tudor Strișcă 8) au blocat accesul la drumul public pentru noi, locatarii blocului... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, strada Tudor Strișcă 8/1

CERERE DEFRISARE 0 Problemă actuală

13:02 Jul 24, 2018

Pe str. Grenoble 39 sunt 3 copaci uscati. Crengile acestora cad peste masini si locatari.Rugam saluati masuri de urgenta. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Grenoble 39

Crengi uscate din aprilie 2017 0 În aşteptare

01:12 Jul 17, 2018

Pe copacii aflaţi între blocurile de locuit de pe str. Leck Kaczynski 6/3 şi 6/4 atîrnă crengi uscate creînd pericol pentru viaţa şi sănătatea... Mai Mult » « Less Information

str. Leck Kaczynski 6/3 şi 6/4

Ветхое дерево. 0 În aşteptare

13:40 Jul 16, 2018

Уже несколько лет боремся с ветхой ивой. Уже было решение по сносу этого дерева. Муниципальные службы не могут решить этот вопрос годами!... Mai Mult » « Less Information

Chisinau Miron Costin 19/2 sc 7

Tăiați 2 copaci! Cu ce ocazie?? 0 Problemă actuală

12:14 Jul 02, 2018

Strada Alba-iulia nr.10 in spatele casei.Zilele trecute se lucra la taierea crengilor, credeam ca se curăță copacii. Astazi insa am depistat... Mai Mult » « Less Information

Alba-iulia 10

Nu se raspunde la solicitari oficiale in termenul stabilit de legislatie 0 Problema soluţionată

11:33 Jun 26, 2018

La data de 23.05.2018 am inregistrat la IM Asociatia de Gospodarire a Spatiilor Verzi Scrisoare cu nr. de intrare 01-0/1111. A trecut mai mult... Mai Mult » « Less Information

Parcul Valea Morilor

Gunoiste Neautorizata 0 Problemă actuală

11:34 Jun 18, 2018

Pe adresa: str. Mircea Cel Batrin 24/6 Din cauza spatiilor verzi care din aprilie anului 2017 asa si nu au strins toate crengile rupte ramase... Mai Mult » « Less Information

Chisinsu, str. Mircea Cel Batrin 24/6

Dezastru de crengi si arbusti necuratiti 0 Problemă actuală

12:36 May 23, 2018

Crengile căzute, arbuștii necurățiți au creat deja un dezastru în spatele blocului. Aici nu doar că se adună mult gunoi, dar mai poți vedea... Mai Mult » « Less Information

Hristo-Botev 5/1

Ветхое дерево угрожает жильцам 0 În aşteptare

13:12 May 14, 2018

По улице Мирон Костин 19/2 7 подъезд. В непосредственной близости от входа в подъезд произрастает ива, в отношении которой есть решение о сносе... Mai Mult » « Less Information

Miron Costin 19/2 sc 7

copac uscat 0 În aşteptare

13:00 May 08, 2018

Plop de 30 metri , total uscat , cad crengi permanent pe drumul pe care merg oamenii ! Necesar urgent de taiat Mai Mult » « Less Information

Independetei 14/3 scara 2

Опасное дерево возле подъезда. 0 În aşteptare

13:39 Apr 25, 2018

Возле нашего подъезда по адресу: Мирон Костин 19/2 подъезд 7 находится опасное для окружающих дерево, ива с прогнившим стволом. Ещё в 2016 году... Mai Mult » « Less Information

Miron Costin 19/2 sc 7

21-40 of 811 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.04 57.12%