Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
41-60 of 811 Rapoarte

Plop uscat 0 Problemă actuală

12:25 Apr 25, 2018

Plop imens complet uscat , prezinta pericol , va rugam sa -l defrisati Mai Mult » « Less Information

Independentei 14/3 scara 2

Plopi uscati 0 În aşteptare

13:55 Apr 22, 2018

Avem plopi uscati imensi in ograda, la orice vind cad crengi de pei ei, va rugam sa interveniti si sai defrisati. Va multumim Mai Mult » « Less Information

Independentei 14/3 , scara 2

Поломанные деревья 0 Problemă actuală

23:36 Apr 12, 2018

Прошёл целый год и никто не почистил лес от поломанных веток после апоельского снегопада Mai Mult » « Less Information

Кишинев, тестемицеану 29 дробь 2

Pom cu crengi in geam 0 Problemă actuală

13:15 Apr 10, 2018

Linga frizeria "Julia" pe str. Titulescu 1 este un pom, crengile caruia au ajuns la blocul locativ si lovesc geamul de la apart.nr.61. Cind... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Titulescu 1

plopi uscați 4 Problemă actuală

12:22 Apr 05, 2018

De 3 ori m-am adresat la spații verzi cu problema plopilor uscați. prima adresare este datată cu 03.10.2016 și ultima pe data de 12.03.2018.... Mai Mult » « Less Information

str.Independenței 9/2

Curatenia din sectorul Riscani 0 Problema soluţionată

12:48 Apr 04, 2018

Chiar azi dimineata au facut curat si au strins gunoiul cu masina. Erau multi dar ia priviti cum a ramas riuletul - LA FEL DE MURDAR... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. A.Doga 45

Поломанные деревья 0 Problemă actuală

13:12 Apr 02, 2018

Прошел год с апрельских снегопадов,никто не убрал поломанные деревья.гулять с детьми нереально. Mai Mult » « Less Information

Молдова, Кишинев, тестемицеану 29дробь 2

Copaci 0 Problema soluţionată

13:59 Apr 01, 2018

Copaci uscati atirna deasupra scarilor din parcul Valea Morilor. Mai ales azi 01.04.2018 a fost vint mare si cadeau creangi , risc imens Mai Mult » « Less Information

Scarile din Parcul Valea Morilor

Curatenia 0 Problema soluţionată

13:32 Apr 01, 2018

Buna ziua! De ce la Botanica nu se face curatenie de primavara? Bd.Dacia,Traian, Cuza-voda, Trandafirilor, Hristo-Botev cele mai murdare strazi... Mai Mult » « Less Information

Bd.Dacia; Traian, Cuza Voda, Hristo-Botev!!

Строительные работы 0 Problemă actuală

10:36 Mar 13, 2018

Здравствуйте. К сожалению никто не реагирует на мои письма. Такое впечатление что пишу в никуда. Проблемы с еще не начавшейся стройкой по адресу... Mai Mult » « Less Information

Сhisinau, str.Пушкин 52а и Кожбук 3а

Gunoiste 0 Problemă actuală

13:20 Mar 12, 2018

Ma numesc Munteanu Mariana. Locuiesc pe strada Grenoble. Deja nu mai stiu de cate ori aduc la cunostinta D-stra despre starea insalubra de... Mai Mult » « Less Information

Str Grenoble 161

Mizerie Padurea Ciocana 0 Sugestie

13:30 Mar 06, 2018

Padurea ( str Sadoveanu) este unicul loc verde unde e posibil de plimbat cu copiii, de facut sport si organizat picnicuri. Zilnic prin padure... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str, Mihail Sadoveanu

Crengi uscate copaci strada G. Asachi, Telecentru 0 Problemă actuală

23:33 Feb 19, 2018

Buna seara! As dori sa raportez o problema referitor la crengile uscate care atirna din copacii situati pe partea pietonala a strazii G. Asachi,... Mai Mult » « Less Information

Str. Gheorge Asachi

Durlesti,str.Tudor Vladimirescu-str. Codrilor 10 0 Problemă actuală

13:39 Feb 12, 2018

E un dezastru tottal pe strata T.Vladimirescu din or.Durlesti.De la cer de la uzina Chisimica spre Dumbrava,lipsa trotuar,drum ingust si foarte... Mai Mult » « Less Information

DURLESTI

Crengile copacului in geam 0 Problemă actuală

22:04 Jan 25, 2018

Crengile copacului de linga bloc ajung la peretele blocului si bat in geam.Provoaca incomoditati, mai ales cind este vint.Exista pericol de... Mai Mult » « Less Information

str.Titulescu, 1

Spatii verzi/ Cade pomul pe casa!!! 0 Problemă actuală

13:55 Jan 18, 2018

Suntem locatari pe strada Branistii 17 , scara 3, et.5 (la mansarda), unde se freamata un pom mare de coltul casei-acoperij, ce il lezeaza mecanic... Mai Mult » « Less Information

Chisinau , str Branistii 17

Durlesti,str.Tudor Vladimirescu- Codrilor 10 0 Problemă actuală

01:20 Jan 18, 2018

Copaci cu crengi rupte din aprilie 2017,crengile spre drum .Pe acesta strada circula foarte multe masini,masini de tonaj mare.Aceste crengi... Mai Mult » « Less Information

Durlesti,Str.Tudor Vladimirescu-Codrilor 10

Va rog luati masuri 0 Problemă actuală

13:00 Jan 15, 2018

Aceasta portiune si in general str.Tudor Vladimirescu -Codrilor 10 1)Drumuri rele,gropi 2)Cii vagabonzi undeva peste 10 ciini(Codrilor 10,aceasta... Mai Mult » « Less Information

Durlesti,Str.Tudor Vladimirescu-Codrilor 10

Creanga distruge acoperisu casei 0 Problemă actuală

13:02 Dec 19, 2017

Buna ziua. Avem o casa cu 5 etaje pe adresa str. Miorita 5/2. In spatele casei o creanga mare este lansata pe acoperisul casei si cind bate... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Miorita 5/2

41-60 of 811 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.04 57.12%