Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
61-80 of 811 Rapoarte

Strada "Calea Ghidighiciului" s-a pomenit in noroi (Grad avansat) 0 Problemă actuală

12:44 Dec 15, 2017

Strada "Calea Ghidighiciului" se afla intr-o stare dezastruoasa (plina de noroi). Problema este cauzata de catre unitatile de trasport care... Mai Mult » « Less Information

Calea Ghidighiciului

Masa vegetală (copaci & crengi) necolectată 0 Problemă actuală

23:42 Dec 12, 2017

Buna ziua! Mulțumim pentru aceasta posibilitate de a raporta problemele. Sper sa ajungă mesajul la persoanele responsabile si sa se acționeze... Mai Mult » « Less Information

Str. Arheolog Ion Casian Suruceanu

Mizerie 0 Problemă actuală

11:54 Dec 04, 2017

Sint Munteanu Mariana, locuiesc pe str Grenoble 161. Toata strada cat vezi cu ochii e numai mini-gunoisti. E o rusine sa locuiesti pe asa o... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Grenoble 161 /1

înlăturarea vegetației și a crengilor uscate 0 Problemă actuală

13:30 Nov 27, 2017

1. Prin prezentul raport, solicit respectuos duspunerea înlăturării frunzelor uscate dintre blocul amplasat la adresa Doina și Ion Aldea-Teodorovici... Mai Mult » « Less Information

Doina și Ion Aldea-Teodorovici

Solicitare 0 Problemă actuală

12:58 Nov 16, 2017

Buna ziua! Locatarii sc.6 din bd.Moscova 20 solicită implicarea DSTRĂ in solutionarea următoarei probleme. In sc.6 din blocul menționat nu... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd.Moscova 20

Copac uscat 0 Problemă actuală

13:41 Nov 15, 2017

Copacul uscat care la un vint mai puternic poate face victime! Trebuie taiate crengile uscate! Mai Mult » « Less Information

Dacia 49/14

Copac rupt 0 Problemă actuală

01:21 Nov 15, 2017

In acest sector marcat avem urmatoarele: 1. Copaci rupti (mari), copaci taiati si lasati in voia soartei; 2. Drum in stare grava de avariere,... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Aerodromului 7/2

Гнилые деревья 0 Problemă actuală

10:54 Nov 13, 2017

Уважаемые работники примэрии. 9 ноября во двор Dacia 20 прибыла бригада из 5 человек с транспортом и инжинером, чтобы вырубить 1 большой пень.... Mai Mult » « Less Information

Chisinau bd Dacia 20

defrisare a arborelui (brad) de 15-20m 0 Sugestie

13:02 Nov 02, 2017

Rog, indicaţiile dumneavoastra de a defrişa arborele (brad) din curtea casei de pe adresa Durlesti st. Ion Soltîs nr. 49 , mun. Chişinău, din... Mai Mult » « Less Information

mun. Chisinau Durlesti st. Ion Soltis 49

Просим отменить решение о вырубке деревьев на ул. 31 августа 0 Problemă actuală

13:40 Nov 01, 2017

Примэрия муниципия Кишинэу приняла решение о вырубке платанов по ул. 31 августа 1989 г. Деревья вырубаются под предлогом их старости и что они... Mai Mult » « Less Information

Кишинев, ул. 31 Августа 1989 г.

Угроза обвала веток дерева 0 Problemă actuală

01:55 Nov 01, 2017

Добрый день.Дерево здоровое (орех),расположено по адресу г.Кишинев,ул.Ханул-Морий,д.130 но старое, очень высокое, под ним находится линия электропередач.... Mai Mult » « Less Information

Moldova,Chisinau,str.Hanul-Morii,130,132

Avem copaci cazuti si crengi care urmeaza sa cada pe teritoriul gradinitei! 0 Problemă actuală

13:09 Oct 31, 2017

Va rugam veniti sa luati copacii taiati, cazuti si sa taiati crengile care urmeaza sa cada de pe copacii din teritoriul gradinitei 227 de pe... Mai Mult » « Less Information

str.Dokuceaev 3/1

Copac periculos!!! 0 Problemă actuală

13:52 Oct 23, 2017

in str. str.D.Riscanu 20/2, str.A.Doga 39/3., mun. Chişinău este un copac rupt cu crengi uscate, care în orice moment ar putea să cadă pe casa... Mai Mult » « Less Information

str.D.Riscanu 20/2, str.A.Doga 39/3

Copac periculos!!! 0 Problemă actuală

13:01 Oct 23, 2017

in str.D.Riscanu 20/2, str.A.Doga 39/3., mun. Chişinău este un copac cu crengi uscate, care în orice moment ar putea să cadă pe casa sau pe... Mai Mult » « Less Information

str.D.Riscanu 20/2, str.A.Doga 39/3

Urgent! Дерево, требующее сруба! 0 Problemă actuală

13:53 Oct 11, 2017

Здравствуйте, мы жильцы адресов: m.Chisinau str.D.Riscanu 20/2, A.Doga 39/3, просим срубить данное дерево. Данное дерево частично обломилось... Mai Mult » « Less Information

D.riscanu 20/2, A.Doga 39/3

Columna 135: Copac îndoit / Наклонившееся дерево 0 Problemă actuală

13:37 Sep 21, 2017

Pe strada Columna nr. 135 este un copac îndoit, poate cădea pe oameni. Este viu, dar trebuie să fie aliniat. ______________________ По адресу... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Columna 135

Arbore periculos 0 Problemă actuală

13:35 Sep 18, 2017

Bună ziua.Pe adresa N.Costin 61/1 , Buiucani este necesar de a lua masuri cu un nuc uriaș din fata casei.Nu numai ca inchide lumina soarelui,... Mai Mult » « Less Information

str. N.Costin 61/1

Crengi copaci rupte 0 Problemă actuală

01:06 Aug 08, 2017

in curtea gradinitei 185 str Alba Iulia 202/3 sint multe crengi uscate care atirna gata sa cada, copii se joaca afara la terenuri , sunt periculoase... Mai Mult » « Less Information

str.Alba Iulia202/3

аварийные тополя 0 Problemă actuală

01:16 Jul 18, 2017

По адресу Кишинев, ул. Колумна 173 (во дворе жилого дома растут старые тополя. Деревьям уже много лет, некоторые стволы гнилые, ветки периодически... Mai Mult » « Less Information

Chisinau Columna 173

Crengi uscate 0 Problemă actuală

13:30 Jul 17, 2017

In curtea blocului sunt copaci cu crengi uscate, care periodic se rup si cad peste copii, auto, oameni... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Zelinski 33/2

61-80 of 811 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.04 57.12%