Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
781-800 of 811 Rapoarte

Taierea copacilor ora de varf (7:30-8:30) 0 Problema soluţionată

09:21 Nov 22, 2011

angajatii spatii verzi, au blocat 2 din cele 3 benzi de pe str. M. Kogalniceanu pentru a taia unul dintre copacii din aceasta strada. toate... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. M. Kogalniceanu intersectie cu str. A. Puskin

Copac de taiat 0 Problema soluţionată

13:54 Oct 23, 2011

Bd. Dacia 44/5 in fata blocului este un copac mare cu o inaltime cit blocul locativ cu 9 niveluri ;i e foarte aproape de bloc. Cred ca e timpul... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Bd. Dacia, 44/5 in fata blocului locativ

Trecere pentru carucioare la intrarea in parcul Valea Trandafirilor 1 Problema soluţionată

16:04 Oct 13, 2011

Trecerea pentru carucioare de la intrarile in parcul Valea trandafirilor este o incercare grea atat pentru parinti cat si pentru copii. Din... Mai Mult » « Less Information

Chisianu, Bd Decebal, Str. Trandafirilor

Ne deranjeaza pomii 0 Problema soluţionată

11:28 Oct 13, 2011

Din cauza pomilor nu patrunde lumina in casa. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Vasile Lupu 81

Plop enorm batran, risc de prabusire peste casa 0 Problema soluţionată

23:38 Oct 07, 2011

In curtea casei cu numarul 36/2 de pe strada N. Zelinski sta un plop batran enorm care ameninta cu prabusirea sa casa si locatarii acestui... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, N. Zelinski, 36/2.

Scari intr-o stare grava. 1 Problema soluţionată

14:57 Oct 07, 2011

La intrarea in parcul Riscani din partea sectorului Ciocana, scarile sunt intr-o stare deteriorata, si in jurul lor este o gramada de gunoi. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. M. Sadoveanu intersectie I. Vieru

Arbore uscat 0 Problema soluţionată

14:52 Oct 07, 2011

In parcul Ciocana linga terenul de jaca a copiilor se afla un arbore uscat, va rog sa luati masuri! Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Padure-Parcul Riscani

Risc de prăbuşire, copii in pericol. 0 Problema soluţionată

10:49 Sep 29, 2011

În curtea blocului din şos.Balcani 4/2 scara nr.4 O salcie in stare deplorabila prezintă risc de prabusire care poate duce la victime si daune... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.balcani 4/2 scara nr.4

Plop enorm batran, risc de prabusire peste case 0 Problema soluţionată

18:54 Sep 28, 2011

In curtea casei cu numarul 14 de pe strada Miorita (intre Miorita nr.10A si Miorita 14 sta un plop batran enorm care ameninta 4-5 case din jur.... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Miorita 14

Arbore uscat care pune viata zeci de copii in pericol 0 Problema soluţionată

18:20 Sep 28, 2011

Un arbore din curtea Gradinitii 145 care este uscat si poate sa se prabuseasca in orce moment peste copii nu poate fi taiat din motiv ca cei... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Gheorghe Tofan cu Paris

Crengile copacilor acopera semaforul 0 Problema soluţionată

07:46 Sep 28, 2011

Din cauza frunzelor, semafoarele de la intersectia str. Tudor Vladimirescu cu str. Kiev se observa abia in intersectie Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. T. Vladimirescu colt str. Kiev

risc pentru viaţă...repetat 0 Problema soluţionată

20:50 Sep 27, 2011

Pe strada Columna 179, mun. Chishinău, exista pericol sporit din partea la copacii care pot cădea peste casa mea. În orice moment din cauza... Mai Mult » « Less Information

Chişinău, str Columna 179

Spatii Verzi 0 Problema soluţionată

13:45 Sep 27, 2011

Linga blocul nostru Burebista 36/2 se afla la 5 metri plopii jumatate uscati mai inaliti decit casa cu 9 etaje am ridicat intrebarea si la scoala... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Burebista 36/2

Copaci 1 Problema soluţionată

08:25 Sep 27, 2011

La adresa Bul. Traian 19/1 (scara 3) si alte case copacii sunt prea aproape de bloc si este intuneric in apartament din care cauza apare riscul... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Bul. Traian 19/1

Deseuri Posta Veche, str,. Iazului 1 Problema soluţionată

21:47 Sep 26, 2011

Fostul iaz a fost transformat intr-o zona de stocare a deseurilor si gunoiului. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Iazul de la Posta Veche

Arbori cu crengi enorme, uscate 0 Problema soluţionată

20:40 Sep 26, 2011

In ograda blocului din str.Zelinski, 36/2 aflat in cartierul Botanica, la intrarea din scara 1, unde se joaca copii si unde se afla banca pe... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.N. Zelinski, 36/2

Coşuri de gunoi 1 Problema soluţionată

20:34 Sep 26, 2011

Pe aleea de pe bd.Dacia,între străzile Cuza-Vodă şi Independenţei, s-au amenajat mai multe scaune pentru odihnă, pentru ce noi vă mulţumim.... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Bd. Dacia: între străzile Cuza-Vodă şi Independenţei

Copac uscat pe terotoriul gradinitei nr. 145 0 Problema soluţionată

20:26 Sep 26, 2011

Un copac uscat risca sa se prabuseasca. Acesta se afla pe teritoriul gradinitei nr. 145 din sectorul Buiucani - str. Gh. Tofan 2. Acesta poate... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Gh. Tofan 2 intersectie cu str. Paris

copac ce strica trotuarul 1 Problema soluţionată

20:22 Sep 26, 2011

Un copac strica fundamentul si trotuarul casei pe str. aleco ruso 9/1. rugam taierea copacului. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.aleco ruso 9/1

Plîngere 0 Problema soluţionată

18:10 Sep 26, 2011

De ce nu se salubrizează trotuarul, spațiile verzi din centrul Botanicii, adică perimetrul străzilor , care s-au indicat. Fostul havuz din... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Dacia intersecție Decebal(31)pînă la bd. C. Vodă(Oficiu Stare Civilă)

781-800 of 811 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.04 57.12%