Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
801-811 of 811 Rapoarte

Buruian in lac 1 Problema soluţionată

17:48 Sep 26, 2011

Valea Morilor

Gunoaie 0 Problema soluţionată

16:17 Sep 26, 2011

In parcul de linga strada Nicolae Costin lipsesc cosurile de gunoi si pe linga toate scaunele care sunt in parc, mai ales in zona mai inpadurita... Mai Mult » « Less Information

Str. Nicole Costin

Plopi batrini necuratati 0 Problema soluţionată

15:52 Sep 26, 2011

Pe strada Ioana Radu, spre intersectia cu strada E. Coca, intre partea laterala a blocurilor E. Coca 25A si E. Coca 25/1 sunt 2 plopi necuratati.... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Ioana Radu, spre intersectia cu strada E. Coca, E. Coca 25A si E. Coca 25/1

Copaci uscati 1 Problema soluţionată

13:32 Sep 26, 2011

Buna sunt locatar in mun. Chisinau str. drumul Crucii 95. In curtea blocurilor sunt copaci uscati, rugam sai taie ca in orce moment poate sa... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Drumul Crucii 95

Plop batrin cu radacinile taiate intr-o curte plina 0 Problema soluţionată

23:26 Sep 21, 2011

aproximativ 2 saptamini in urma, o echipa apa-canal a efectuat niste lucrari la tevile subterane. pentru a-si realiza obiectivul, au fost nevoiti... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Calea Iesilor 7 (curte de locuit)

Teren de joaca pentru copii 0 Problema soluţionată

14:12 Sep 19, 2011

In ograda de pe str. Piata Unirii Principatelor blocul 1 si 3, nu a fost amenajat teritoriul de joaca pentru copii pina la alegerile locale... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Piata Unirii Principatelor 1

Arbore 0 Problema soluţionată

12:40 Sep 02, 2011

Arborele deja de vreo doua luni sta prabusit peste gard. Mai Mult » « Less Information

In spatele 29/3

Copac pabusit 0 Problema soluţionată

13:48 Jul 31, 2011

Jumatate de copac a fost doborat pe trotuarul din fata blocului din str. Sarmizegetusa 1 Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Sarmisegetuza 1

деревья 0 Problema soluţionată

13:17 Jul 27, 2011

Добрый день! На улице Титулеску, в частности дом 51 по дороге посажены тополя, они настолько уже старые по 50 лет, что при малейшем дуновении... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Titulescu 51

Jumatate de copac uscat 0 Problema soluţionată

11:07 Jul 27, 2011

Langa bloc este un copac, inaltimea caruia ajunge pana la etajul 5. Jumatate din acest copac este uscat si la un vant mai puternic este riscul... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Albisoara 16

Copacel singurel si periculos/el 0 Problema soluţionată

12:28 Jul 25, 2011

pare inofensiv acest trunchi de copac, dar luind in consideratie ca este putred, este considerat periculos pentru cei din jur deoarece poate... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Independentei x str.Teilor

801-811 of 811 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.04 57.12%