Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
81-100 of 811 Rapoarte

Pericol major! Copaci mari si bolnavi gata sa cada! 0 Problemă actuală

13:01 Jul 17, 2017

In curtea blocului de la Puskin 28 sunt 3 copaci mari care s-au clatinat periculos in timpul ultimei furtuni. Stau sa cada la urmatoarea furtuna... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Puskin 28

Parcul de pe str>Mirce cel batrin 29/1,29/2,29/3 0 Problemă actuală

12:25 Jul 14, 2017

Buna ziu cu o rugaminte la toti locatarii de a fi amenajat parcul de pe str.Mircea cel Batrin 29/1,29/2,29/3 cu banci si gunoiste pentru a... Mai Mult » « Less Information

Mircea cel Batrin 29/1,29/2,29/3

Bani cheltuiti fara inzadar 0 Sugestie

12:04 Jul 13, 2017

Regia Spatii verzi(Primaria Chisinau) din parcul Valea trndafirilor in fiecare dimineata organizeaza adunari cu invitatia angajatilor pe masini... Mai Mult » « Less Information

Chisinau

Copac uscat. Alecu Russo5/2 0 Problemă actuală

13:47 Jul 11, 2017

In fata blocului pe adresa Chisinau sectorul Riscani str.Alec Russo 5/2 este un copac uscat. Alaturi este terenul de joaca pentru copii. Copacul... Mai Mult » « Less Information

Chisinau str. Alecu Russo 5/2

сухие ветки 0 Problemă actuală

10:31 Jul 11, 2017

с апреля сухие ветки валяются валом в каждом дворе на Ботанике. В нашем квартале уж точно. Жэк № 3 мне дал ответ что "все было убрано" (это... Mai Mult » « Less Information

str. Hr Botec 17

Amenajare simbolică a terenului 0 Problemă actuală

13:02 Jul 05, 2017

În spatele conacului în ruiene (abandonat) este o poiană mare. Din motive necunoscute este plină cu movile mari de pămînt. Locatarii din zonă... Mai Mult » « Less Information

Parcul ”Valea Trandafirilor” în spatele conacului părăsit de lîngă fostrul Centrui pentru tineret ”Iu.Gagarin”

Pericol public 0 Problemă actuală

01:03 Jul 05, 2017

Ieri pe data de: 4.07.2017 am depistat în parcul Valea morilor o creangă ruptă în copac, atârnată de asupra trotuarului pavat, în zona vizavi... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, str. Gregorie Alexandrescu

plop de 40 de metri semi-uscat 0 Problemă actuală

13:47 Jul 03, 2017

avem un plop imens de vre-o 40 metri inaltime, partial uscat. chiar si la cele mai slabe vinturi permanent cad crengi imanse din el. iar la... Mai Mult » « Less Information

Independentei 14/3

Crengi uscate pe marginea drumului 0 Problemă actuală

13:39 Jul 03, 2017

Pericol de incendiu din cauza crengelor uscate de pe marginea drumului intre blocul str Florilor 8/3 si stadionul scolii. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Florilor 8/3

Bariera Orhei 5/5 0 Problemă actuală

11:38 Jul 03, 2017

Buna ziua. In preajma blocului din strada Bariera Orhei 5/5 sunt doi copaci de marimi foarte mari. De ani de zile acesti copaci nu a mai fost... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Bariera Orhei 5/5

Copac uscat 0 Problemă actuală

13:04 Jun 28, 2017

Este nevoie urgenta de defrișarea copacului uscat de 1 an de zile aflat pe adresa: mun. Chișinău, str. Mitropolit Varlaam colț cu str. Vasile... Mai Mult » « Less Information

Chisinau str. Mitropolit Varlaam 76

Spatii verzi 0 Problemă actuală

10:57 Jun 28, 2017

Din urma ninsorilor ambudente din luna aprilie 2017 , pe str. Dante A. 9, mun. Chisinau , Republica Moldova... crengile asa si stau ne strise... Mai Mult » « Less Information

Str. Dante A. 9

Indicator Rutier Ciordit, str. Petricani 0 Problemă actuală

13:10 Jun 27, 2017

A fost ciordit semnul care interzice deplasarea autocamioanelor pe str. Mircesti. Semnul lipseste pe str. Petricani intersectie cu str. Mircesti... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Petricani 174, Mircesti 44

Langa Hidrometeo 0 Problemă actuală

13:09 Jun 24, 2017

Pe strada Grenoble intre cladirea Hidrometeo si statia Terminus a troleibuzului 8 sint insule de gunoi pe ambele parti a strazii amestecate... Mai Mult » « Less Information

Chisinau

Copac rupt in2 si răsturnat pe trecerea 0 Problemă actuală

13:56 Jun 23, 2017

Copac rupt in 2 si răsturnat pe trecerea dintre casa str.independentei 10/1 și INTRACOM.Pericol sa cadă cea lalta jumătate peste trecători.... Mai Mult » « Less Information

Chisinau. Str.Independentei 10/1

Copac care risca sa cada 0 Problemă actuală

13:16 Jun 23, 2017

Buna ziua. In spatele blocului de pe str. Mircea cel Batrin 8/1 este un nuc care in urma ninsorilor din luna aprilie si a ploilor abundente... Mai Mult » « Less Information

Mircea cel Batrin 8/1

Copac periculos la intrare in gradinita 143 0 Problemă actuală

13:13 Jun 21, 2017

La intrarea in curtea gradinitei 143 este un copac care probabil a suferit in urma calamitatilor din luna aprilie 2017 si nu a fost curatit... Mai Mult » « Less Information

or.Chisinau, str. Alexandru Marinescu 15

Copaci_Crengi afectate de ninsori 0 Problemă actuală

13:11 Jun 21, 2017

In curtea blocului din str. V.Korolenko 5 cit si in perimetrul acestuia, sunt mai multi copaci si crengi ce au fost afectati de caderile de... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. V.Korolenko 5

Lichidare calamnitati 0 Problemă actuală

13:36 Jun 20, 2017

In regiunea str Bacioi Noi exista un teren de sport pe teritoriul caruia paina in prezent se afla pomi cazuti si crengi ca rezultat al calamnitatilor... Mai Mult » « Less Information

Chisinău, str.Bacioi Noi 16

Gunoi si crengi uscate 0 Problemă actuală

01:30 Jun 19, 2017

Dupa ninsoarea din aprilie, mai multi copaci de pe str. Haltei au avut de suferit, fiind rupte crengi de dimensiuni mari, astfel, locatarii... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Haltei 9a

81-100 of 811 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.04 57.12%