Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
101-120 of 811 Rapoarte

Поваленные деревья по адресу str. Trandafirilor 13/4. 0 Problema soluţionată

12:01 Jun 15, 2017

Добрый день!После апрельского снегопада двор никто не убрал, вся площадь завалена деревьями.Освещения нет, так как был обрыв.Кто и когда наведет... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Trandafirilor 13/4

Crengi si copaci afectate de ninsoare 0 Problemă actuală

13:54 Jun 14, 2017

In curtea blocului din str. V.Korolenko 5, pe cit si in perimetrul acestuia, sunt mai multi copaci si crengi afectate de ninsoarea din Aprilie... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. V.Korolenko 5

Copac uscat 0 Problemă actuală

12:53 Jun 14, 2017

Chișinău, sect. Rîșcani, str. Miron Costin 6/2: -pericol: un copac în totalment uscat (nuc)vis-a-vis de scara 2. Mai Mult » « Less Information

Chisiinau, str.Miron Costin 6/2

Стая крыс в ветках собранных после снегопада 0 Problemă actuală

08:59 Jun 13, 2017

Стая крыс в ветках собранных после снегопада, уже вторую неделю обитает стая крыс больших возле мусокри в ветках не убранных после снегопада. Mai Mult » « Less Information

Тестимицану 13/2

когда будут убраны ветки TEEILOR 11 напротив притуры 0 Problemă actuală

22:11 Jun 12, 2017

teelor 11 когда наконец будут убраны ветки в нашем дворе зеленстрой вместо гнилых деревьев рубит здоровые орехи и никто за это не отвечает.просим... Mai Mult » « Less Information

Chisinau str.Teelor 11

Crengi defrișate neevacuate. 0 Problemă actuală

13:47 Jun 12, 2017

Bună ziua, în urma curățirii copacilor de crengile deteriorate, acestea au fost lăsate în ogradă, creîn probleme locatarilor din zonă ( pericol... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, str. Voluntarilor, 10

Crengi / Copaci afectati de zapada. 0 Problemă actuală

13:08 Jun 12, 2017

In curtea blocului din str. V.Korolenko 5, cit si in preajma acestuia, sunt mai multe crengi si copaci ce au fost afectati de caderile de zapada... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. V.Korolenko 5

copaci doboriti 0 Sugestie

13:54 Jun 06, 2017

A.Ruso 3/3(după resturantul PLOVDIV) spatiile verzi nu au evacuat copacii și crengele nici de pe teritoriul vizavi de garaje nici teritoriul... Mai Mult » « Less Information

ruso 3/3

crengi rupte 0 Problemă actuală

13:05 Jun 06, 2017

M.Costin 16 scara 7- crengi groase rupte, aninate de cablu si copaci care pot cădea peste capurile pietonilor. Mai Mult » « Less Information

M.Costin 16

Поваленные ветки деревьев 0 Problemă actuală

23:43 Jun 05, 2017

Не убраны поломанные ветви деревьев между домами по адресу бул. Дачия 3/2 и Зелинского 35. Лежат горы веток. Никто даже не пытался их убирать... Mai Mult » « Less Information

Кишинев бул. Дачия 3/2

Copaci rupti ce atirna pe cabluri electrice 0 Problemă actuală

13:30 Jun 05, 2017

La dresa din str.Florilor, 34 sunt doi copaci, crengile mari ale carora, s-au rupt (in aprilie) si atirna acum peste doua cabluri electrice.... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Florilor 34

Creanga periculoasa 0 Problemă actuală

13:25 Jun 03, 2017

La nivelul et.5 in copac (plop inalt) se afla o creanga care are de cazut... Sub copac este o carare pe unde trec oamenii. Adresa: Calea Iesilor... Mai Mult » « Less Information

Chishinsu, Calea iesilor 15

Creanga periculoasa 0 Problemă actuală

13:25 Jun 03, 2017

La nivelul et.5 in copac (plop inalt) se afla o creanga care are de cazut... Sub copac este o carare pe unde trec oamenii. Adresa: Calea Iesilor... Mai Mult » « Less Information

Chishinsu, Calea iesilor 15

PERICOL DE INVADARE A PURICILOR 0 Problemă actuală

13:19 Jun 01, 2017

În blocul locativ din mun. Chisinau, str. Independenţei 7/2 în subsoale, în scările de la etajele 1 chiar şi în faţa casei sunt purici, care... Mai Mult » « Less Information

Chi;in[u, str. Independenţei 7/2

Опасность поломанных деревьев на детской площадке 0 Problemă actuală

13:05 May 29, 2017

Жильцы домов по адресу г.Кишинев ул.Трандафирилор 39 в срочном порядке просят решить вопрос поломанных деревьев во дворе. Поломанные ветки нависли... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Trandaforilor 39

Copaci periculosi cu crengi partial rupte 0 Problemă actuală

17:59 May 23, 2017

A trecut deja o luna dupa ninsoarea din 21 aprilie 2017, dar asa si nu a fost curatiti copacii periculosi. Se asteapta o nenorocire pentru ca... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Doga; Saharov; Pajurii; Florarii; Vladimirescu; Riscanu; Dimo

Не убраны проваленые деревья и провода 0 Problemă actuală

22:40 May 22, 2017

Не убрана от веток и деревьев территория школы #6, на Ботанике. Там гуляют мамы с маленькими детьми! Mai Mult » « Less Information

Scoala medie nr.6

2 copaci cu crengile lasate, risc de cadere la vant puternic 0 Problemă actuală

10:18 May 22, 2017

In curtea blocului Hristo Botev 19/7, in fata scarii 2, sunt 2 copaci, a caror crengi se pare ca se usuca, sunt puternic lasate, unele parti... Mai Mult » « Less Information

Str. Hristo Botev 19/7

Inlaturarea consecintelor calamnitatilor naturale din 21.04.2017 0 Problemă actuală

13:28 May 19, 2017

Buna ziua! Solicit respectuos inlaturarea crengilor cazute in urma calamnitatii naturale din 21.04.2017 pe strada G.Toparceanu 27, intersectie... Mai Mult » « Less Information

G.Toparceanu 27 si I.Neculce 18

Crengi uscate 0 Problemă actuală

01:52 May 19, 2017

Buna ziua, prin ograzi sunt multe crengi uscate deja si ne facem griji ca sa nu sa ia foc. Mai Mult » « Less Information

Dacia 5

101-120 of 811 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.04 57.12%