Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
21-40 of 457 Rapoarte

Мусорные контейнеры на дороге 0 Problemă actuală

13:07 Aug 01, 2018

Возле дома по адресу ул.Трандафирилор 3/2, мусорные контейнеры стоят на дороге, а не на специально построенной площадке. Mai Mult » « Less Information

Молдова, Кишинэу, ул.Трандафирилор 3/2

Curg deseuri din canalizare... 0 Problemă actuală

01:30 Jul 29, 2018

Buna ziua! Vis-a-vis de blocul locativ de pe str. Costiujeni 8/5,de partea cealalta a drumului, pe partea viilor si livezilor, este o scurgere... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Costiujeni 8/5

Condiții insalubre ap. 6 0 Problemă actuală

13:23 Jul 23, 2018

Pe adresa G.Cosbuc 13, locatarii din apartamentul 6 aduna toate gunoaiele , nu fac curat. In scara e un miros insuportabil. Locatarii sunt foarte... Mai Mult » « Less Information

G. Coșbuc 13

Gunoiste 0 Problemă actuală

12:19 Jul 18, 2018

In spatele unui ghiseu, de pe adresa intre bd.Moscova 22/3 si bd.Moscova 20/3 mereu se formeaza gunoiste (a se vedea foto). Rog sa evacuati... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd.Moscova 22/3

gunoi neevacuat 0 Problemă actuală

12:18 Jul 17, 2018

Buna ziua, Strada Petru Zadnipru 3, scara 4, timp de o saptamana nu este evacuat gunoiul. Va rog frumos sa solutionati urgent problema. Mai Mult » « Less Information

str. Petru Zadnipru 3 scara 4

Канализация и дороги,муморные баки внутри двора, дети в опасности!!!! 0 Problemă actuală

13:21 Jul 16, 2018

Здравствуйте.Просим обратить внимание на наши просьбы и заявления. Уже много лет мы просим муниципальные службы отремантировать дорогу во дворе... Mai Mult » « Less Information

Молдова, Кишинев, улица Ион Водэ Витязул 15.

Curg deseuri din canalizare, din nou 0 Problemă actuală

13:54 Jul 05, 2018

Buna ziua! Pe str. Costiujeni 14-15, la o distanta de 700-900 metri de la str. Grenoble, sint 2 statii de autobuz (vis-a-vis una fata de alta).... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Costiujeni 14-15

Gunoi in statie 0 Problemă actuală

01:29 Jun 20, 2018

Buna ziua, Va expediez acest mesaj cu rugamintea de a evacua mai des gunoiul menajer din cosurile de gunoi amplasate în preajma stației de... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, bd. Dacia, 58/statia de linga Metro

Gunoiste Neautorizata 0 Problemă actuală

11:34 Jun 18, 2018

Pe adresa: str. Mircea Cel Batrin 24/6 Din cauza spatiilor verzi care din aprilie anului 2017 asa si nu au strins toate crengile rupte ramase... Mai Mult » « Less Information

Chisinsu, str. Mircea Cel Batrin 24/6

Drum deteriorat, camioane de mare tare tonaj, colb 0 Problemă actuală

13:24 Jun 15, 2018

Stimati responsabili ai structurilor Primariei mun. Chisinau si a Consiliului municipal Chisinau, Respectuos rugam sa interveniti in regim... Mai Mult » « Less Information

Mesterul Manole 7/4

Rozatoare in centrul Chișinăului 0 Problemă actuală

01:57 Jun 05, 2018

Buna ziua. Mă numesc Miron Dmitrii am 28 de ani sunt locuitor al municipiului Chișinău.Vreau să vă aduc la cunoștință cu speranța că vor fi... Mai Mult » « Less Information

Chișinău bulevardul Constantin Negruzzi

ferestre in casa 0 Sugestie

01:52 May 29, 2018

Nu sunt ferestre pe Florilor 32 in scara. Nici o reparatie nu a fost facuta de multi ani. Mai Mult » « Less Information

chisinau, str. Florilor 32

Alerta sanitara 0 Problemă actuală

13:27 May 19, 2018

Pe Grenoble 163/1 din spatele casei in iarba vis-a- vis de parc sta o pisica moarta. Va rog frumos s-o evacuati. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Grenoble

Responsabil pentru desfundarea gjenei de gunoi la ccl. 0 Problemă actuală

13:57 May 10, 2018

Am o intrebare. Daca casa face parte din CCL, cine este responsabil pentru desfundarea ghenei de gunoi? Mai Mult » « Less Information

Albisoara, 78/1

Risc epidimiologic /deranjament vecini 0 Problemă actuală

13:09 Apr 19, 2018

Pe adresa str.Iazului 2/1 proprietarii edificiului unde se afla localul "La famiglia" vor sa instaleze tomberon in ograda blocului, loc unde... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Iazului 2/1

Zgomot la colectarea deseurilor Magazin NR. 1 0 Problemă actuală

01:33 Apr 18, 2018

Buna ziua, Va rog sa intreprindeti masuri cu privire la colectarea deseurilor de la magazinul nr. 1, sector Ciocana adresa M. cel B. 24/6. Problema... Mai Mult » « Less Information

Mircea cel Batrin 24/6

Dezastrul din Buiucani 0 Problemă actuală

13:39 Apr 10, 2018

Hristos a înviat. Locuind în sect.Buiucani, am crezut că ve-ți fi auzită și de pretorul dn.Nimerenco care este nemijlocit responsabil de sect.Buiucani,... Mai Mult » « Less Information

Alba-Iulia 196/4

Грязь и темень в переходе 1 Problema soluţionată

13:37 Apr 04, 2018

В переходе Штефан чел Маре -Чуфля три недели нет света,вонь и грязь. Как пойдем светить куличи в ночь перед светлым воскресеньем в Чуфлинскую... Mai Mult » « Less Information

переход Штефан чел Маре -Чуфля

Curatenia din sectorul Riscani 0 Problema soluţionată

12:48 Apr 04, 2018

Chiar azi dimineata au facut curat si au strins gunoiul cu masina. Erau multi dar ia priviti cum a ramas riuletul - LA FEL DE MURDAR... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. A.Doga 45

21-40 of 457 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.14 57.12%