Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
401-420 of 457 Rapoarte

Fara urne de gunoi 0 Problema soluţionată

14:41 Sep 29, 2011

In curtea strazii Calea Orheiului 109/2, 109/3,111 ... nu avem nici o urna de gunoi, toata lumea arunca pe unde napadeste si se face o mizerie... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Calea Orheiului intersectie Ceucari

Problema urcarii in transport 1 Problema soluţionată

21:02 Sep 28, 2011

Problema urcarii in transport public mereu este blocata statia cu comercianti, automobile parcate in statie care blocheaza stationarea transportului... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. I. Creanga, statia flacara din partea pietii

Mizerie 0 Problema soluţionată

14:36 Sep 28, 2011

Este foarte multa mizerie imprejurul blocului locativ Florilor 32. Selul local nu comenteaza si nu solutioneaza problema in cauza. Pachete... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Florilor 32,

Taracanii invadeaza fiecare apartament din bl. de pe Ismail 92/1 0 Problema soluţionată

21:59 Sep 27, 2011

Din cauza faptului ca gunoistea blocului n-a fost igienizata niciodata, taracanii au invadat tot blocul de 16 etaje.Taracani sunt peste tot:... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Ismail 92/1

mizerie 0 Problema soluţionată

14:35 Sep 27, 2011

Insuportabila mizerie si extraordinar de mult gunoi... chiar nu raspunde nimeni de asta? Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Sarmisegetusa, linga caminul colegiului de transport

Aruncare ilegala de deseuri 0 Problema soluţionată

14:20 Sep 27, 2011

Pe strada Grenoble intersectie cu Drumul schinoasei, tomberoanele p/u gunoi sint in permanenta pline si gunoiul se arunca chiar pe jos. Toate... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Drumul Schinoasei x Grenoble

Tejghele comerciale aruncate in curte 0 Problema soluţionată

12:51 Sep 27, 2011

In curte conform adresei indicate cei de la Piata Tiraspol au stocat tejghelele mari comerciale de care nu mai nevoie. Stau acolo de vreo 2... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Bul. Dm. Cantemir 5

Drumuri si Solubrizare 3 Problema soluţionată

12:38 Sep 27, 2011

Accesul la terenul de depozitare a deseurilor, vizavi de blocul locativ din str. Ion Pelivan 34/1 nu este asfaltat. Astfel, indeosebi pe timp... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Ion Pelivan 34/1

Petitie 0 Problema soluţionată

10:29 Sep 27, 2011

In urma reparatie cladirei de pe sos. Muncesti 162A in spatele blocului au lasat deseuri care genereaza incomiditati de diferita natura.Nu sunt... Mai Mult » « Less Information

CHISINAU,MUNCESTI 162 A

Gunoi pe Dacia 0 Problema soluţionată

09:41 Sep 27, 2011

La intersectia bd. Dacia cu str. Traian dupa chioscuri si farmacia este o gramada de gunoi. Strada centrala, bd.Dacia24 - bd.Traian2 Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.intersectia bd. Dacia cu str.Traian

Gunoiste 0 Problema soluţionată

09:27 Sep 27, 2011

Gunoiste neautorizata Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Prigoreni intersectie cu str-la Padurii

Deseuri Telecentru 0 Problema soluţionată

09:25 Sep 27, 2011

Gunoistea tot timpul este intr-o stare mizerabila. Cini si vagabonzi in jur, pe 16 septembrie a fost dat foc la gunoi...au intervenit pompierii.... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. G.Asachi 71/2

Deseuri Posta Veche, str,. Iazului 1 Problema soluţionată

21:47 Sep 26, 2011

Fostul iaz a fost transformat intr-o zona de stocare a deseurilor si gunoiului. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Iazul de la Posta Veche

nemultumire 0 Problema soluţionată

20:35 Sep 26, 2011

in ograda dintre INDEPENDENTEI 14/1 SI 14/2nu avem nici un locusor pentru copii,dupa cum se stie in aceste camine cresc o multime de copilasi.va... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Independentei14/2, 14/1

Coşuri de gunoi 1 Problema soluţionată

20:34 Sep 26, 2011

Pe aleea de pe bd.Dacia,între străzile Cuza-Vodă şi Independenţei, s-au amenajat mai multe scaune pentru odihnă, pentru ce noi vă mulţumim.... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Bd. Dacia: între străzile Cuza-Vodă şi Independenţei

Ajutati-ne sa scapam de gunoi si mizerie 0 Problema soluţionată

20:23 Sep 26, 2011

Adresa str. Albisoara 78/2 scara 2 este, intrarea in bloc este inundata sistematic in gunoi, deoarece nu este amenajat corespunzator locul pentru... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Albisoara78/2 scara 2

gunoiuri imense 0 Problema soluţionată

20:18 Sep 26, 2011

este o gramada de gunoi decind ma tin minte linga stadion Mai Mult » « Less Information

Chisinau str.burebista linga Liceul Mircea cel Batrin

De foarte multi ani 0 Problema soluţionată

19:45 Sep 26, 2011

De foarte multi ani pe strada Drumul Schinoasei ,chiar de la inceputul strazii curge canalizarea dela un om gospodar direct pe srada centrala,Sa... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Drumul Schinoasei

Plîngere 0 Problema soluţionată

18:10 Sep 26, 2011

De ce nu se salubrizează trotuarul, spațiile verzi din centrul Botanicii, adică perimetrul străzilor , care s-au indicat. Fostul havuz din... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Dacia intersecție Decebal(31)pînă la bd. C. Vodă(Oficiu Stare Civilă)

Gunoieste neautorizata 1 Problema soluţionată

17:53 Sep 26, 2011

Gunoieste neautorizata Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.G.Alexandrescu 17

401-420 of 457 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.19 57.12%