Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
421-440 of 457 Rapoarte

Gunoi 0 Problema soluţionată

17:31 Sep 26, 2011

Foarte des ne adresam la JAC N1 ca sa ne faca curatenie in fata casei N Titulescu 39. Am apelat si la seful jacului si la menegerul de maturatori... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.N Titulescu 39 intersectie cu Zelinschii.

Cosuri de gunoi lipsa 1 Problema soluţionată

17:24 Sep 26, 2011

Strada Calea Iesilor are 12 statii de troleibuz. Cum se face ca doar in cinci din ele sunt cosuri de gunoi? Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Calea Iesilor

Gunoaie 0 Problema soluţionată

16:17 Sep 26, 2011

In parcul de linga strada Nicolae Costin lipsesc cosurile de gunoi si pe linga toate scaunele care sunt in parc, mai ales in zona mai inpadurita... Mai Mult » « Less Information

Str. Nicole Costin

deseuri 1 Problema soluţionată

13:50 Sep 26, 2011

foarte multe camioane aduc aici deseuri de la constructii si le arunca in parc drumul catre acest loc duce chiar prin fata politiei cu destinatie... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Mesager

Lipsesc cosurile de gunoi 0 Problema soluţionată

15:39 Aug 01, 2011

In bd. Mircea cel Batrin, in apropierea statiilor de asteptare a transportului comun, lipsesc totalmente cosurile cu gunoi (pina la str. I.... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str Mircea cel Batrin

Gunoiul se afla in alta ograda 0 Problema soluţionată

13:15 Jul 28, 2011

Loiusc pe adresa str. Paris 40. In ograda noastra sunt mai multe case: Paris 40, Paris 38/1, 38/2, 38/3, si Gh. Tofan 43. Toti noi suntem nevoiti... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Paris 40

Deseuri cu miros insuportabil 0 Problema soluţionată

21:00 Jul 27, 2011

Pe stradela dintre str. Academei si str. Lech Kaczynski (in regiunea indicatorului de pe harta) de vreo 3 zile deja sunt imprastiate niste desuri... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Academiei

Куча стекловаты. 0 Problema soluţionată

18:16 Jul 27, 2011

По улице куза вода 41/2, с торца дома,термоком ботаника оставил после ремонта большую кучу стекловаты. Рядом играют дети. Есть жалобы на кашель,чешутся... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bl. Cuza-Voda 41/2

Nu se curata un sector de strada 0 Problema soluţionată

10:06 Jul 27, 2011

Mai bine de vre-o trei ani nu se curata sectoru de strada Maria Cebotari, cuprins intre strazile Columna si Alexandru cel Bun. Care-i pricina? Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. M. Cebotari, intre strazile Columna si Alexandru cel Bun

gunoiste neautorizată 1 Problema soluţionată

00:05 Jul 27, 2011

gunoiste mare de materiale de constructie, resturi alimentare etc, Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Mazililor, linga plajă

O gramada de gunoi! 0 Problema soluţionată

03:55 Jul 26, 2011

O multime de crengi si gunoaie chiar in apropierea locului destinat pentru deseuri. Sper ca in scurt timp sa fie rezolvata aceasta problema. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Kiev, in apropierea preturii sec.Rîşcani

Gunoi în preajma blocului 0 Problema soluţionată

03:44 Jul 26, 2011

Deseuri in urma lucrarilor de constructie au fost lasate in preajma blocului, alaturi fiind loc de joaca pentru copii. Luati masuri! Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Bogdan Voievod

Gunoi in faţa blocului 0 Problema soluţionată

03:39 Jul 26, 2011

In fata blocului se afla o gramada cu saci de gunoi. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. M.Costin

Lipseste urna la statie 0 Problema soluţionată

00:26 Jul 26, 2011

Lipseste urna de gunoi la statie. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Teilor

Mizerie în Staţie. 0 Problema soluţionată

22:17 Jul 25, 2011

Podul de la Telecentru. Lipsa Urnelor în această zonă a făcut ca gunoiul să fie amplasat în cel puţin 4 grămezi. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Telecentru

Mizerie în staţia Gara de Sud 0 Problema soluţionată

22:09 Jul 25, 2011

În imagini avem o staţie care duce lipsă de urne, asfel că în jurul ei se formează grămezi de gunoaie, în plus staţia arată ca după Bombardament,... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Şoseaua Hînceşti, Gara de sud

Deseuri linga stadionul Zimbru 0 Problema soluţionată

16:48 Jul 25, 2011

Linga stadionul Zimbru se afla multa mizerie, gunoi Mai Mult » « Less Information

str. Butucului, linga stadionul Zimbru

Deseuri 0 Problema soluţionată

16:26 Jul 25, 2011

Linga un magazin de pe strada Burebista sunt aruncate la intimplare foarte multe deseuri, nefiind prin apropiere nici o urna de gunoi Mai Mult » « Less Information

Chisinau,str. Burebista

Saci de gunoi la marginea drumului 0 Problema soluţionată

15:58 Jul 25, 2011

Saci plini cu deseuri de constructie care stau in gramada pe marginea drumului Mai Mult » « Less Information

Str Drumul Viilor

Deseuri de materiale de constructie 0 Problema soluţionată

15:56 Jul 25, 2011

Bucati mari de beton si alte deseuri rezultate in urma lucrarilor de constructie care au fost pur si simplu lasate la marginea drumului Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str Mitropolit Gurie Grosu 9/2

421-440 of 457 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.16 57.12%