Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
441-457 of 457 Rapoarte

Gunoi linga strada 0 Problema soluţionată

15:43 Jul 25, 2011

la o intersectie sta un morman de gunoi de diferite tipuri, sticle, saculete si altele Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str Lomonosov 35

Deşeuri în parc 0 Problema soluţionată

00:37 Jul 24, 2011

Lîngă terenul de sport din parc sunt multe deşeuri necolectate iar în apropiere nu sunt urne. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Igor Vieru intersecţie cu Mihai Sadoveanu

Lipseşte urna 0 Problema soluţionată

00:26 Jul 24, 2011

În staţie lipseşte urna, fiind înlocuită cu o cutie. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Petru Zadnipru 1

Lipsesc urne 0 Problema soluţionată

00:39 Jul 20, 2011

In loc de urne sunt amplasate cutii din carton. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. 31 august 1989 linga licurici

Gunoi 0 Problema soluţionată

00:09 Jul 18, 2011

urna de la coltul sediului Moldtelecom este arhiplina. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Tighina linga Moldtelecom

Tomberoane de Gunoi in mijlocul strazii 0 Problema soluţionată

18:30 Jul 17, 2011

Nu stiam ca tomberoanele pot sta in plina strada. Deseori le vad aici, pe cind locul lor ar trebui sa fie pe marginea drumului. Si gunoiul... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. 31 august x str. Puskin

Gunoi 0 Problema soluţionată

01:45 Jul 16, 2011

La intersectia bd. Dacia cu str. Teilor este o gramada de gunoi. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Dacia intersectie cu Teilor

Lipseste urna 0 Problema soluţionată

23:55 Jul 13, 2011

lipseste urna pe bd Grigore Vieru, statia BNM Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Grigore Vieru statia BNM

Gunoi in centrul capitalei 0 Problema soluţionată

23:54 Jul 11, 2011

In plina vara, in plina zi, in plina strada de centru al orasului un morman de gunoi parca om fi intro regiune uitata de lume si in care nimanui... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Vlaicu Pircalab x Mitrpolitul Varlam si Columna

Lipseste urna 0 Problema soluţionată

23:51 Jul 11, 2011

Lipseste urna in statia de trolebuz. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Puskin x str. 31 august, statia

Gunoi 0 Problema soluţionată

23:29 Jul 11, 2011

Un tomberon gata sa explodeze de atita gunoi. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Alba Iulia intersectie cu sos.Balcani, terminalul troilebuselor

Antisanitarie si mizerie totala. 0 Problema soluţionată

00:39 Feb 16, 2011

Mizerie totala- cioburi de sticla, butelii de plastic,hartii, etc care nu sunt stranse deloc. Copii se joaca in toata mizeria aceasta. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Trandafirilor 33/1

Mircea cel Batrin 58... 0 Problema soluţionată

16:46 Feb 10, 2011

Pînă la blocul nostru sunt 10 minute de mers pe jos de la ultima stație de troleibuz pe o cărare mai ceva ca la țară; dacă venim acasă cu microbuzul... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Mircea cel Batrin 58

Deseuri 0 Problema soluţionată

10:49 Feb 04, 2011

Morman de gunoi, chiar intre ARFC, parcarea de langa biserica armeana si sediul Migdal-P. Mai Mult » « Less Information

Str. Fantalului

Gunoiste neautorizata 0 Problema soluţionată

22:41 Feb 01, 2011

De mai bine de 3 ani, pe acest loc, la marginea padurii s-au descarcat gramezi imense de gunoaie provenite din constructii. Cu timpul, pt majoritatea... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. L. Deleanu

Crengi, pietre, gunoi nestrins din toamna 0 Problema soluţionată

22:21 Feb 01, 2011

Acest morman de gunoi il gasim pe strada Bucuresti, intre blogul nr.2 al UTM si Guvernul Republicii Moldova. Ma intreb, oare cit va mai sta... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. 31 august, Intre UTM si Guvernul Republicii Moldova

441-457 of 457 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.16 57.12%