Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
41-60 of 457 Rapoarte

Curatenia 0 Problema soluţionată

13:32 Apr 01, 2018

Buna ziua! De ce la Botanica nu se face curatenie de primavara? Bd.Dacia,Traian, Cuza-voda, Trandafirilor, Hristo-Botev cele mai murdare strazi... Mai Mult » « Less Information

Bd.Dacia; Traian, Cuza Voda, Hristo-Botev!!

deseuri arse 0 Problemă actuală

13:27 Mar 30, 2018

In preajma blocurilor locative din oraselul Dobrogea, se aduna deseuri de la gherete in gradinita care nu functioneaza.Chiar si acum se aduna... Mai Mult » « Less Information

s.Dobrogea

Стихийная свалка позади дома! 0 Problemă actuală

08:20 Mar 30, 2018

Доброго времени суток вам! У нас организовывается по новой всё снова и снова после периодических уборок СТИХИЙНАЯ СВАЛКА МУСОРА, которая при... Mai Mult » « Less Information

Бутукулуй, 14

Evacuarea crengilor si gunoiului 0 Problemă actuală

13:26 Mar 27, 2018

Buna ziua, Va scriu din partea locuitorilor de pe str. Studentilor 7/3. Vreau sa Va informez ca in spatele casei nu s-au strans crengile inca... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Studentilor 7/3

Нападает стая бродячих собак 0 Problemă actuală

12:43 Mar 19, 2018

Во дворе по адресу г.Кишинёв, район Старая Почта, ул.Дойна 104 постоянно живёт стая из 5ти собак, 3 из которых - щенки от одной из них, рождённые... Mai Mult » « Less Information

Молдова, г.Кишинёв, р-н Рышкановка (Старая почта), ул.Дойна 104

Свалка во дворе дома. 0 Problemă actuală

13:58 Mar 16, 2018

Во дворе дома по адресу мун.Кишинёв ул.Четатя Килия 73 ,после модернизации места для сбора мусора,старое сооружение было разломано и не вывезено... Mai Mult » « Less Information

Moldova,Chisinau,str.Cetatea Chilia 73

Gunoi și copaci devastați in spatele Teleradio-Moldova 0 Problemă actuală

11:51 Mar 16, 2018

De câțiva ani am aceasta priveliște din geamul apartamentului meu de pe str. Miorita nr. 1/A. Am înțeles ca este un teritoriu proprietate de... Mai Mult » « Less Information

str.Miorita nr 1/A

Gunoi lasat in drum 0 Problemă actuală

01:26 Mar 15, 2018

In fata blocului de locuit de pe str-la 2 Ciocirliei 6/1 cineva din proprietarii de apartamente din blocurile vecine depoziteaza gunoiul in... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str-la 2 Ciocirliei 6/1

Вадул луй Водэ. Экология 0 Problemă actuală

23:12 Mar 14, 2018

Здравствуйте! Проблемы, описанные здесь расположены в радиусе 150м( между санаторием Bucuria и домом Balneara 1), Vadul lui Voda, и связаны... Mai Mult » « Less Information

or. Vadul lui Voda str. Balneara 1. mun. Chisinau

Вадул луй Водэ. Экология 0 Problemă actuală

23:12 Mar 14, 2018

Здравствуйте! Проблемы, описанные здесь расположены в радиусе 150м( между санаторием Bucuria и домом Balneara 1), Vadul lui Voda, и связаны... Mai Mult » « Less Information

or. Vadul lui Voda str. Balneara 1. mun. Chisinau

Dezastrul de deseuri 0 Problemă actuală

13:45 Mar 14, 2018

Pe data de 13-03-2018 s-au efectuat lucrari de curatenie in subsolurile blocului locativ de pe str.O.Ghibu5 de catre IMGFL-15BuiucaniO Gramada... Mai Mult » « Less Information

Chsinau, Str.O.Ghibu5

Gheretele ard deseuri de la marfa. 0 Problemă actuală

12:10 Mar 14, 2018

In preajma blocurilor locative din oraselul Dobrogea, se aduna deseuri de la gherete in gradinita care nu functioneaza.Chiar si acum se aduna... Mai Mult » « Less Information

mun.Chisinau s.Dobrogea

Gheretele ard deseuri de la marfa. 0 Problemă actuală

00:37 Mar 13, 2018

In preajma blocurilor locative din oraselul Dobrogea, se aduna deseuri de la gherete in gradinita care nu functioneaza.Chiar si acum se aduna... Mai Mult » « Less Information

or.Dobrogea, gradinita nefunctionabila

Gheretele ard deseuri de la marfa. 0 Problemă actuală

00:37 Mar 13, 2018

In preajma blocurilor locative din oraselul Dobrogea, se aduna deseuri de la gherete in gradinita care nu functioneaza.Chiar si acum se aduna... Mai Mult » « Less Information

or.Dobrogea, gradinita nefunctionabila

Gunoiste 0 Problemă actuală

13:20 Mar 12, 2018

Ma numesc Munteanu Mariana. Locuiesc pe strada Grenoble. Deja nu mai stiu de cate ori aduc la cunostinta D-stra despre starea insalubra de... Mai Mult » « Less Information

Str Grenoble 161

чистота в подъезде 0 Problemă actuală

13:37 Mar 06, 2018

30 лет управл. компания так убирает и следит за чистотой Mai Mult » « Less Information

Pajurii 15 1-ый подъезд

Mizerie Padurea Ciocana 0 Sugestie

13:30 Mar 06, 2018

Padurea ( str Sadoveanu) este unicul loc verde unde e posibil de plimbat cu copiii, de facut sport si organizat picnicuri. Zilnic prin padure... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str, Mihail Sadoveanu

уничтожают мусорную площадку 0 Problemă actuală

19:59 Feb 24, 2018

24.02.2018 с площадки для мусора по ул. Лев Толстой,40 строительная фирма «Euro Etalon» SRL, ведущая строительство жилого дома по этому адресу,... Mai Mult » « Less Information

ул. Лев Толстой,40

Mizerie extraordinara pe strada Pan Halippa, la esirea de pe teritoriul unei constructii. 0 Problemă actuală

11:43 Feb 20, 2018

Zilnic putem vedeam cum de pe teritoriul fostelor camine USM de pe str. Pan Halippa, unde la moment este un santier de constructii, es zeci... Mai Mult » « Less Information

str. Pantelimon Halippa6/5

41-60 of 457 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.22 57.12%