Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
61-80 of 457 Rapoarte

Garajuri amplaste de fier in preajma scurului Mircea cel Batrin 29/1,29/2,29/3,31,1 etc 0 Problemă actuală

13:41 Feb 12, 2018

Buna ziua stimată doamnă Sivia Radu locatarii care locuiesc in preajam scuarului Mircea cel Bătrin 29/1,29/2,29/3,31/1,31/2,31/3,31/4,31/5... Mai Mult » « Less Information

Mircea cel batrin 29/1 29/229/3 etc

Durlesti,str.Tudor Vladimirescu-str. Codrilor 10 0 Problemă actuală

13:39 Feb 12, 2018

E un dezastru tottal pe strata T.Vladimirescu din or.Durlesti.De la cer de la uzina Chisimica spre Dumbrava,lipsa trotuar,drum ingust si foarte... Mai Mult » « Less Information

DURLESTI

Tomberonul p-u gunoi al magazinului nr.1 plasat pe trotuar 0 Problemă actuală

11:01 Feb 12, 2018

Bună ziua, vreau să luați atitudine referitor la tomberonul p-u gunoi al magazinului nr.1 de pe bul. Dacia la colț cu burebista. În toată ziua... Mai Mult » « Less Information

bul. Dacia

Gunoiște demolată de apă 0 Problemă actuală

13:42 Feb 09, 2018

Bună ziua. Vă informez că platforma de gunoi de pe str. Lomonosov 47 de la Telecentru, este într-o stare deplorabilă. Anexez fotografii.... Mai Mult » « Less Information

str. Mihail Lomonosov 47

Solutii 0 Sugestie

13:27 Feb 05, 2018

Ma numesc Munteanu Mariana, locuiesc pe str Grenoble, una dintre cele mai mizerabile strazi din oras. Iarasi ma adresez cu solutii de salubrizarea... Mai Mult » « Less Information

Str Grenoble

Мусорные Баки во дворе , а не у дороги! 0 Problemă actuală

11:55 Feb 05, 2018

Каждое утро к нам во двор дома номер 15 По улице Иоан Водэ Витязул заезжает мусорная Машина! Когда баки из двора перенесут к дороги? Везде... Mai Mult » « Less Information

Молдова, кишинев, Ботаника, Иоан Водэ Витязул 15

DRUM INCHIS NEAUTORIZAT 0 Problemă actuală

10:27 Jan 19, 2018

str. Nicolae Astronom Donici spre sos. Balcani este inchisa cu blocuri de beton fara acordul locatorilor din zona. Se vandalizeaza copaci sanatosi... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Astronom Nicolae Donici

Durlesti,str.Tudor Vladimirescu- Codrilor 10 0 Problemă actuală

01:20 Jan 18, 2018

Copaci cu crengi rupte din aprilie 2017,crengile spre drum .Pe acesta strada circula foarte multe masini,masini de tonaj mare.Aceste crengi... Mai Mult » « Less Information

Durlesti,Str.Tudor Vladimirescu-Codrilor 10

Durlesti,str.Tudor Vladimirescu 0 Problemă actuală

13:33 Jan 15, 2018

Buna ziua! Nu cred ca este undeva prin oras un dezanstru mai mare ca in Durslesti,str.Tudor Vladimirescu(de la cerc Linella pina spre strada... Mai Mult » « Less Information

or.Durlesti

Va rog luati masuri 0 Problemă actuală

13:00 Jan 15, 2018

Aceasta portiune si in general str.Tudor Vladimirescu -Codrilor 10 1)Drumuri rele,gropi 2)Cii vagabonzi undeva peste 10 ciini(Codrilor 10,aceasta... Mai Mult » « Less Information

Durlesti,Str.Tudor Vladimirescu-Codrilor 10

Nicolae Astronom Donici 0 Problemă actuală

00:57 Jan 09, 2018

Cu ce ocazie strada este inchisa? noiii locatari in zona au aruncat in toata padurea gunoaie, mai nou s-a adus piatra in mijlocul strazii Astronom... Mai Mult » « Less Information

Nicolae Astronom Donici

Reamenajarea Scuarului Mircea cel Batrin 29/1,29/2.29/3.31/5.31/1.31/2.31/3.31/4 0 Problemă actuală

13:47 Jan 05, 2018

Buna ziua Doamna Silvia Radu va rugam din numele locatarilor care locuiesc in preajama scuaruluiMircea cel batrin 29/1,29/2,29/3,31/1,31/2,31/3,31/4,31/5... Mai Mult » « Less Information

Mircea cel Batrin 29/1,29/2,29/3,31/1.31/2,31/3 etc

Reamenajarea Scuarului Mircea cel Batrin 29/1,29/2.29/3.31/5.31/1.31/2.31/3.31/4 0 Problemă actuală

13:47 Jan 05, 2018

Buna ziua Doamna Silvia Radu va rugam din numele locatarilor care locuiesc in preajama scuarului bd Mircea cel batrin 29/1,29/2,29/3,31/1,31/2,31/3,31/4,31/5... Mai Mult » « Less Information

Mircea cel Batrin 29/1,29/2,29/3,31/1.31/2,31/3 etc

Strada "Calea Ghidighiciului" s-a pomenit in noroi (Grad avansat) 0 Problemă actuală

12:44 Dec 15, 2017

Strada "Calea Ghidighiciului" se afla intr-o stare dezastruoasa (plina de noroi). Problema este cauzata de catre unitatile de trasport care... Mai Mult » « Less Information

Calea Ghidighiciului

Masa vegetală (copaci & crengi) necolectată 0 Problemă actuală

23:42 Dec 12, 2017

Buna ziua! Mulțumim pentru aceasta posibilitate de a raporta problemele. Sper sa ajungă mesajul la persoanele responsabile si sa se acționeze... Mai Mult » « Less Information

Str. Arheolog Ion Casian Suruceanu

Condiții dt locuit 0 Problemă actuală

13:25 Dec 11, 2017

Strada Codreanu /Buiucani/. Locuitorii trăiesc ca în evul mediu, fără drum, fără gaz, fără iluminare, fără canalizare. Apa din fîntîni este... Mai Mult » « Less Information

strada Codreanu

Glod din cauza construcției pe terenul complexului sportiv Юность 0 Problemă actuală

13:08 Dec 11, 2017

Bună seara, din cate foarte probabil știți, terenul complexului sportiv Юность, a fost dat/vândut unei companii care acum face construcții a... Mai Mult » « Less Information

În preajma străzii Trandafirilor 11/6

Mizerie 0 Problemă actuală

11:54 Dec 04, 2017

Sint Munteanu Mariana, locuiesc pe str Grenoble 161. Toata strada cat vezi cu ochii e numai mini-gunoisti. E o rusine sa locuiesti pe asa o... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Grenoble 161 /1

Cum lucreaza Regia Autosalubritate 0 Problemă actuală

13:32 Nov 21, 2017

Buna ziua , in acest raport veti gasi o poza in care este foarte bine aratat cum Regia Autosalubritate dupa ce vine sa ridice tomberoanele... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Mircea cel Batran 58 intersectie cu Nicolae Sulac

по матей милло у муз.школы старча - мусор гниет уже месяц 0 Problemă actuală

13:57 Nov 16, 2017

на знаменитой ул. Матей Милло, речь идет о мусорках расположенных за будкой термокома, являющих всю свою красу муз.школе им Стырча, дет саду,... Mai Mult » « Less Information

str. Matei Millo

61-80 of 457 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.14 57.12%