Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
81-100 of 457 Rapoarte

Capacele la Canalul de evacuare a gunoiului sudate 0 Problemă actuală

12:09 Nov 16, 2017

Buna ziua ,cit timp mai poate dura curatarea canalului prin care se arunca deseurile,mentionez ca mai bine de 3 luni toate capacele au fost... Mai Mult » « Less Information

BD.DACIA37

Брошенная во дворе машина 0 Problemă actuală

13:48 Nov 05, 2017

Стоит Volvo 740 уже 3 года, по адресу Зелинского 32/2. Вросла в землю, стекла выбиты. Mai Mult » « Less Information

Молдова, Кишинев, ул. Зелинского 32/3

Стоянка в неположеном месте 0 Problemă actuală

13:38 Oct 30, 2017

Препятствие вывозу мусора . Mai Mult » « Less Information

Chisinau , Stefan cel Mare 119

"чистота" по матей милло 0 Problemă actuală

13:01 Oct 22, 2017

мусорка по матей милло - нравиться? Mai Mult » « Less Information

Matei Millo

Amenajarea teritoriului adiacent 0 Problemă actuală

10:24 Sep 20, 2017

De ce odată cu permisiunea de construție a unui complex locativ în zona adiacentă PARCULUI, nu s-a inclus și condiția de amenajare a zonei adiacente,... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, strada Odessa 1/1

Salubrizare 0 Problemă actuală

13:43 Aug 04, 2017

La asa temperaturi locul de amplasare a containerilor de gunoi nu este salubriyat deja de 2 saptamini. str. Calarasi, 68 - 67. Vezi foto. Mai Mult » « Less Information

str. Calarasi 67 -68

Catastrofa Ecologica 0 Sugestie

01:54 Jul 20, 2017

Gunoi aruncat de către cetățeni și lăsat fără atenția primăriei locale. Toți știu, însă nimeni nu face nimic. Necesar de creat un loc specializat... Mai Mult » « Less Information

str. Cartușa

Gunoi si mizerie! 0 Problemă actuală

13:05 Jul 17, 2017

Buna ziua! Stimate autoritati locale, va aduc la cunostinta ca in urma proiectului de reabilitare si modernizare a locurilor destinate pentru... Mai Mult » « Less Information

Str. Andrei Doga 43/1

сухие ветки 0 Problemă actuală

10:31 Jul 11, 2017

с апреля сухие ветки валяются валом в каждом дворе на Ботанике. В нашем квартале уж точно. Жэк № 3 мне дал ответ что "все было убрано" (это... Mai Mult » « Less Information

str. Hr Botec 17

Langa Hidrometeo 0 Problemă actuală

13:09 Jun 24, 2017

Pe strada Grenoble intre cladirea Hidrometeo si statia Terminus a troleibuzului 8 sint insule de gunoi pe ambele parti a strazii amestecate... Mai Mult » « Less Information

Chisinau

мусорные контейнеры 0 Problemă actuală

12:46 Jun 24, 2017

Добрый день. Сегодня опять по адресу Каля Ешилор 16/3, работники Î.M. Regia „Autosalubritate” не поставили мусорные контейнеры на место, предназначеное... Mai Mult » « Less Information

Calea Iesilor 16/3

мусорные контейнеры 0 Problemă actuală

12:46 Jun 24, 2017

Добрый день. Сегодня опять по адресу Каля Ешилор 16/3, работники Î.M. Regia „Autosalubritate” не поставили мусорные контейнеры на место, предназначеное... Mai Mult » « Less Information

Calea Iesilor 16/3

Gunoi si crengi uscate 0 Problemă actuală

01:30 Jun 19, 2017

Dupa ninsoarea din aprilie, mai multi copaci de pe str. Haltei au avut de suferit, fiind rupte crengi de dimensiuni mari, astfel, locatarii... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Haltei 9a

Мусор - не вывезли поваленные ветки 0 Problemă actuală

10:53 Jun 17, 2017

До сих пор так и не вывезли поваленные ветки после апрельского снегопада по адресу бул. Дачия 3/2 в торце дома возле 1 подъезда Mai Mult » « Less Information

bd. Dacia 3/2

Поваленные деревья по адресу str. Trandafirilor 13/4. 0 Problema soluţionată

12:01 Jun 15, 2017

Добрый день!После апрельского снегопада двор никто не убрал, вся площадь завалена деревьями.Освещения нет, так как был обрыв.Кто и когда наведет... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Trandafirilor 13/4

Блохи заедают ребёнка .....Зелинского 24....проблеме 2 года 0 Problemă actuală

13:50 Jun 13, 2017

О еще одной проблеме, мы живём в доме по улице Зелинского 24 и в наши квартиры из расположенного внизу подвала ползут полчища блох, которые,... Mai Mult » « Less Information

Молдова,г.Кишинёв

Блохи заедают ребёнка ...Зелинского 24 0 Sugestie

13:23 Jun 13, 2017

Нас заедают блохи, которые лезут в квартиру из подвала, а в ЖЭКе говорят, что мы сами их развели и мер никаких не предпринимают....Жалоба жильцами... Mai Mult » « Less Information

Молдвавия,г.Кишинёв,ул.Зелинского 24

Evacuare Gunoi 0 Problemă actuală

13:02 Jun 13, 2017

Risc sporit de infecție și epidemie pentru copii, gunoiul se află în imediată apropiere de liceul ,,Orizont" Mai Mult » « Less Information

Chișinău, str.Pelivan 150

Стая крыс в ветках собранных после снегопада 0 Problemă actuală

08:59 Jun 13, 2017

Стая крыс в ветках собранных после снегопада, уже вторую неделю обитает стая крыс больших возле мусокри в ветках не убранных после снегопада. Mai Mult » « Less Information

Тестимицану 13/2

когда будут убраны ветки TEEILOR 11 напротив притуры 0 Problemă actuală

22:11 Jun 12, 2017

teelor 11 когда наконец будут убраны ветки в нашем дворе зеленстрой вместо гнилых деревьев рубит здоровые орехи и никто за это не отвечает.просим... Mai Mult » « Less Information

Chisinau str.Teelor 11

81-100 of 457 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.14 57.12%